ADAM Audio T Series - přehled řady

Banner_ADAM_audio_Tseries_ePRODANCE

 

Nová řada studiových nearfield monitorů T Series od berlínského výrobce ADAM Audio je kompletní, přinášíme Vám přehled celé řady.

T Series si našla za velice krátký čas cestu k velkému okruhu uživatelů, vyznačují se analytickým a vyrovnaným zvukem a skvělou cenovou dostupností. 

Zkušeného uživatele na první pohled zaujme výškový měnič U-ART, který vychází z dlouholetého odkazu výrobních procesů ADAM Audio. Úplně nový prvek v této kategorii studiových monitorů je implementace zvukovodu, který je inspirován konstrukcí HPS systému z vlajkových lodí řady S optimalizující účinnost, lokalizaci a poslechovou zónu (sweetspot). Zkosené přední hrany skeletu snižují difrakci zvuku a optimalizují směrovost. Reproboxy jsou kompaktní s bassreflexem na zadní straně. Velká změna oproti řade F je integrace DSP výhybky a ekvalizace.

 

Jednotlivé modely T Series si prohlédněte zde: 

 

ADAM AUDIO T5V             ADAM AUDIO T7V               ADAM AUDIO T8V                    ADAM AUDIO T10S

T5V_t_series_page                             T7V_t_series_page                             T8V_t_series_page                               T10S_t_series_page

 

 

 


adam_nadstandard

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení