ADAM audio - snižujeme ceny vybraných modelů

Přinášíme Vám výprodej skladových zásob vybraných starších řad produktů německého výrobce Adam Audio. Ve zvýhodněné nabídce máme následujících pět produktů (u studiových subwooferů se jedná o nové, nevybalené kusy, S1A, S2,5A a P33A jsou předváděcí kusy.

S1A

Model S1A je jedním z nejmenších reproboxů se speciálním páskovým výškovým měničem A.R.T.. I přes malé rozměry dokáže přenášet nízké frekvence až do oblasti 40 Hz s excelentní linearitou (toleranční pásmo je –3 dB). Prostorová informace a lokalizace zvuků na stereobázi nebyla doposud nikdy u malých monitorů tak dokonale přesná, jako u modelu S1A.

Svou koncepcí jsou vhodné pro prostorově omezená studia, ať už se jedná o DAW, postprodukční pracoviště nebo mobilní nahrávací zařízení. Výborně se dají zkombinovat se subwoofery s nimž dokáží vytvořit výkonný celopásmový systém 2.1 nebo 5.1.

S2,5A

Model S2,5A představuje jeden z největších dvoupásmových systémů v nabídce, primárně určený pro špičkové profesionální recordingové/monitoringové aplikace, při nichž je vyžadován dokonalý přednes nejnižších pásem. Představuje excelentní volbou pro jakékoli projektové studio.

Jeho nejvýraznějším specifikem je čisté a ničím nezabarvené podání středového pásma, v němž zní vokály vzdušně a nástrojový doprovod je velmi přirozený. Stejně jako menší model S2A, je i S2,5-A ideální pro vytváření surroundových poslechových systémů 5.1.

P33A

Model P33A představuje ideální volbu pro audiofily a profesionály, kteří hledají kladné aspekty unikátního symetrického designu.

Podobně jako u dražšího modelu S3A i zde jeden woofer pracuje jako celopásmový středo-basový měnič, zatímco druhý se k němu připojuje pouze v oblasti zvuků nižších než 150 Hz. Tento neobvyklý přístup efektivně násobí činnou plochu i výkon tam, kde je to potřeba – v oblasti nejhlubších frekvencí. Výsledkem je výjimečně dobré podání basů, bez kompromisních řešení v oblasti středového pásma.
P33A je magneticky stíněný nearfield/midfield monitor se třemi 100 W zesilovači, které mu zaručují skvělou dynamiku. Může být použit v horizontální i vertikální poloze a flexibilně se tak přizpůsobí

SUB 20, SUB 24

Pro střední a větší režie jsou určeny přírůstky do subwooferové řady německé společnosti ADAM Audio. V případě obou studiových monitorů zvolil výrobce design se dvěma long-throw reproduktory, jenž jsou umístěny na protilehlých stranách ozvučnice. Toto protilehlé a symetrické uspořádání basových měničů poskytuje podle výrobce „klidnější projev" s významně redukovaným efektem zkreslení a naopak s výraznější čistotou signálu zejména při vyšších úrovních zesílení. Pokud budeme hovořit o subwooferu s označením Sub24, je třeba zmínit výrobcův důraz na schopnost reprodukovat nízkofrekvenční efekt (LFE) s dalšími složkami basového signálu až k hranici 19 Hz. Sub24 je osazen reproduktory 12" formátu (membrány mají z lakovaného papíru, SUB 20 je osazen 10" měniči), na dně ozvučnice jsou navíc situovány dvě bassreflexové trubice. Každý měnič je „poháněn" vlastním zesilovačem se stálým výkonem 200 W.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení