ADAM audio - snižujeme ceny vybraných modelů

Přinášíme Vám výprodej skladových zásob vybraných starších řad produktů německého výrobce Adam Audio. Ve zvýhodněné nabídce máme následujících pět produktů (u studiových subwooferů se jedná o nové, nevybalené kusy, S1A, S2,5A a P33A jsou předváděcí kusy.

S1A

 

Model S1A je jedním z nejmenších reproboxů se speciálním páskovým výškovým měničem A.R.T.. I přes malé rozměry dokáže přenášet nízké frekvence až do oblasti 40 Hz s excelentní linearitou (toleranční pásmo je –3 dB). Prostorová informace a lokalizace zvuků na stereobázi nebyla doposud nikdy u malých monitorů tak dokonale přesná, jako u modelu S1A.

Svou koncepcí jsou vhodné pro prostorově omezená studia, ať už se jedná o DAW, postprodukční pracoviště nebo mobilní nahrávací zařízení. Výborně se dají zkombinovat se subwoofery s nimž dokáží vytvořit výkonný celopásmový systém 2.1 nebo 5.1.

S2,5A

 

Model S2,5A představuje jeden z největších dvoupásmových systémů v nabídce, primárně určený pro špičkové profesionální recordingové/monitoringové aplikace, při nichž je vyžadován dokonalý přednes nejnižších pásem. Představuje excelentní volbou pro jakékoli projektové studio.

Jeho nejvýraznějším specifikem je čisté a ničím nezabarvené podání středového pásma, v němž zní vokály vzdušně a nástrojový doprovod je velmi přirozený. Stejně jako menší model S2A, je i S2,5-A ideální pro vytváření surroundových poslechových systémů 5.1.

P33A

 

Model P33A představuje ideální volbu pro audiofily a profesionály, kteří hledají kladné aspekty unikátního symetrického designu.

Podobně jako u dražšího modelu S3A i zde jeden woofer pracuje jako celopásmový středo-basový měnič, zatímco druhý se k němu připojuje pouze v oblasti zvuků nižších než 150 Hz. Tento neobvyklý přístup efektivně násobí činnou plochu i výkon tam, kde je to potřeba – v oblasti nejhlubších frekvencí. Výsledkem je výjimečně dobré podání basů, bez kompromisních řešení v oblasti středového pásma.
P33A je magneticky stíněný nearfield/midfield monitor se třemi 100 W zesilovači, které mu zaručují skvělou dynamiku. Může být použit v horizontální i vertikální poloze a flexibilně se tak přizpůsobí

SUB 20, SUB 24

Pro střední a větší režie jsou určeny přírůstky do subwooferové řady německé společnosti ADAM Audio. V případě obou studiových monitorů zvolil výrobce design se dvěma long-throw reproduktory, jenž jsou umístěny na protilehlých stranách ozvučnice. Toto protilehlé a symetrické uspořádání basových měničů poskytuje podle výrobce „klidnější projev" s významně redukovaným efektem zkreslení a naopak s výraznější čistotou signálu zejména při vyšších úrovních zesílení. Pokud budeme hovořit o subwooferu s označením Sub24, je třeba zmínit výrobcův důraz na schopnost reprodukovat nízkofrekvenční efekt (LFE) s dalšími složkami basového signálu až k hranici 19 Hz. Sub24 je osazen reproduktory 12" formátu (membrány mají z lakovaného papíru, SUB 20 je osazen 10" měniči), na dně ozvučnice jsou navíc situovány dvě bassreflexové trubice. Každý měnič je „poháněn" vlastním zesilovačem se stálým výkonem 200 W.