ADAM Audio - nová řada S

ADAM-AUdio_S_prodance

Řada S je novou nejvyšší řadou referenčních monitorů ADAM Audio. Sestává z pěti modelů: S2V, S3H & S3V a S5H & S5V (řazeno od nejmenšího modelu, písmeno "H" představuje monitor optimalizovaný pro horizontální a V pro vertikální orientaci). Nová série je výsledkem propojení mnoholetých zkušeností z vývoje a inovací s nejnovějšími metodami počítačového designu.

 

Pro novou řadu S byly specificky vyvinuty následující inovace: zcela nové basové a středové reproduktory, nově navržené zvukovody pro výškové reproduktory řady S (a středové reproduktory v modelech S5) a nové DSP zajišťující optimalizaci vyhýbky, variantní equalizace a další možnosti rozšíření.

DHCP_adam-audio

Výsledkem úsilí vývojářů jsou reprosoustavy s přesným kmitočtovým průběhem, širokým a rovnoměrným vyzařováním, detailnějším přednesem basů a středů a celkově lepšími vlastnostmi. Kmitočtový rozsah je širší než u předchozích modelů - to znamená lepší přenos hlubších basů i informace v kritické oblasti středních kmitočtů, s vyšší maximální hlasitostí a menším zkreslením. Řada S je vybavena analogovým i digitálním vstupem.

 

Nové basové reproduktory s technologií ELE™ a SMA™

Basové reproduktory řady S byly od základu nově vyvinuty: nová, lehká, ale tuhá membrána s plástvovou strukturou, vysoce efektivní lineární magnetický obvod s vlastním chlazením, lineární systém zavěšení a tlumení membrány s nízkými ztrátami, symetrická vzduchem chlazená cívka a nový koš.

Tyto inovace umožňují reproduktoru zvládat extrémnější výchylky lineárně a bez deformace membrány, ventilace cívky pak minimalizuje tepelnou kompresi. Kompletně byly přepracovány i basreflexy.

Výsledkem všech těchto změn je přesnější hlubokotónový reproduktor poskytující vyšší akustický tlak s nižším zkreslením a umožňující poslech hrubého nekomprimovaného materiálu po delší dobu, s vyšší hlasitostí a s nižší sluchovou únavou.

Průkopnický středový DCH™ reproduktor
Hybridní design 4 palcového středového DHC reproduktoru spojuje výhody vrchlíkové a kuželové membrány:

vynikající směrovou charakteristiku, nízké zkreslení, vysoký výkon a rovnou kmitočtovou charakteristiku. Mnohé z inovací určených pro nové basové reproduktory byly využity rovněž pro reproduktory středové, včetně nového lineárního magnetického obvodu, zavěšení a tlumení membrány a konstrukci koše.

dch_adam-audio

Zásadní přestavba ozvučnice
Estetika řady S odráží dědictví společnosti ADAM Audio jako výrobce precizních výrobků v zemi, která je známá kvalitou průmyslového zpracování. A zdaleka se nejedná pouze o estetiku a preciznost, všechny aspekty provedení vycházejí z praktických požadavků. Těžká a robustní konstrukce ozvučnice minimalizuje nežádoucí vibrace a zvukové zabarvení, zaoblené hrany zase snižují nežádoucí difrakce. Modely S2V a S3 obsahují závěsné body.

adam-audio-bass-reflex-system-768x512

Nově vyvinutý výškový reproduktor S-ART s novým zvukovodem

Výškový reproduktor S-ART je nejnovější variantou proslulé akcelerované páskové konstrukce firmy ADAM Audio a vyrábí se s mnohem menšími produkčními tolerancemi. Reproduktor je navázán na nový zvukovod vyfrézovaný z masivního hliníku, který vylepšuje směrovost, účinnost, lokalizaci a rozšiřuje optimální poslechovou zónu. Modely S5 mají na účelově vyvinutém frézovaném zvukovodu umístěné i středotónové reproduktory.

adam-audio-hps-waveguide-768x512

Vysoce výkonný DSP modul
Nově vyvinutý DSP s vysokým výpočetním výkonem je založen na nejnovější generaci signálových procesorů SHARC a slouží jako dokonale odladěný crossover zajišťující vynikající kmitočtový průběh, vysoký dynamický rozsah a detailní rozlišení studiového monitoru, EQ pro optimalizaci poslechu v konkrétní místnosti, digitální konektivitu a potenciál pro budoucí možnosti rozšíření.


adam-audio-dsp-module-768x512

 Nová řada studiových monitorů ADAM Audio A

ADAM Audio opět představilo novou řadu studiových monitorů A: A4VA77HA7VA8H SPEAKER AA8H SPEAKER B

 

 


adam_nadstandard

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení