RCF SUB 8003-AS MK3

Kód: 356156M
Novinka Sleva za více kusů
Značka: RCF
43 290 Kč / ks 35 776,86 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Aktivní bassreflex subwoofer, výkon: 1100/2200 W, osazení 1x18", hmotnost: 37,5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCF SUB 8003-AS MK3

RCF SUB 8003-AS MK3 je aktivní subwoofer s rozšířeným nízkofrekvenčním rozsahem a interním DSP. Jeho kompaktní skříň je osazena moderním 18" reproduktorem s keramickými magnety a 4.0" kmitací cívkou. Interní zesilovač zvládá až 2200W špičkového výstupního výkonu a přináší tak úrovně akustického tlaku až 135 dB.
Patentované řízení výchylky reproduktoru Bass Motion Control zajišťuje rozšířenou lineární odezvu a výjimečnou zvukovou integritu. Ovládání na zadním panelu zahrnuje předvolby, dělící frekvenci a volbu polarity, kardioidní režim a nastavení zpoždění výstupu. Skříň je připravena na turné s odolným polyuretanovým povrchem proti poškrábání. Kompaktní rozměry ulehčují manipulaci, přepravu a demontáž. Aktivní subwoofer RCF SUB 8003-AS MK3 je navržen pro velmi náročné aplikace, SUB 8003-AS MK3 je ideálním nástrojem na profesionální práci.

Vlastnosti:
• Výkon s věstavěným zesilovačem: 1100 W RMS
• Maximální úroveň akustického tlaku 135 dB
• Frekvenční rozsah: 35 Hz - 120 Hz
• 18" basový reproduktor, 4.0" kmitací cívka
• skelet je vyroben z baltské břízy, zvýšená odolnost pro turné
• Volitelný zisk a dělící frekvence, kardioidní režim a zpoždění vstupu
• Stereo vstup XLR, stereo výstup signálu XLR

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24
Hmotnost: 37.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.