RCF SUB 705-AS MK3

Kód: 356043T
Novinka Sleva za více kusů
Značka: RCF
28 489,99 Kč / ks 23 545,45 Kč bez DPH
Není skladem
aktivní bassreflex subwoofer, výkon: 700/1400 W, osazení 1x15", hmotnost: 28 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCF SUB 705-AS MK3

SUB 705-AS MK3 je kompaktní a výkonný subwoofer s basreflexem. Je osazen 15" výkonným reproduktorem s 3" cívkou poháněným 1400W zesilovačem v pracovní třídě D v odolném skříni z překližky s hlubokým a razantním laděním pro silný bas. Díky vestavěnému digitálnímu stereo crossoveru (DSP) s nastavitelnou dělící frekvencí jej lze snadno a rychle propojit s komplementárními fullrange reproboxy. Subwoofer RCF SUB 705-AS MK3 je vybaven technologií Bass Motion Control, která umožňuje zvládat nejnižší slyšitelné frekvence bez ovlivnění stability reproduktoru, s rozšířenou lineárností a lepší integritou zvuku. SUB 705-AS MK3 se snadno kombinuje s 10" a 12" modely, ideální pro řadu RCF ART, NX a D-Line.

Vlastnosti:
• Výkon s věstavěným zesilovačem: 1400W Class-D zesilovač
• 15" basový reproduktor s 3‘‘ cívkou, basreflex
• Frekvenční rozsah: 40 – 120 Hz
• Max. SPL: 131 Hz
• Stereofonní křižový filtr
• Přepínané dělící frekvence
• Přepínač fáze
• Elektronická ekvalizace, limter a ochrany
• Stereofonní vstup XLR, stereofonní výstup XLR signálu
• Technologie Bass Motion Control

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24
Hmotnost: 32.4 kg
aktivní: ano
Bass Motion Control: ano
DSP: ano
Hloubka (mm): 590
Hmotnost (kg): 27,5
LF - rozměr ("): 15
Maximální SPL s vestavěným zesilovačem (dB): 131
RDNet: ne
Rozsah -3 dB (Hz): 40 - 120
Šířka (mm): 420
Výkon RMS s vestavěným zesilovačem (W): 700
Výška (mm): 598
zesilovač: Class D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.