RCF MB10N305 8/ohm
Kód: 412320-8
Není skladem
reproduktor 10", 500 W, 97.5 dB, 55 ÷ 3 500 Hz, X-max 5 mm, 3,2 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
RCF – MB10N305 8/ohm • reproduktor 10“ • 500W • 97,5dB • 55-3 500 Hz • X-max 5,0 mm • hmotnost 3,2 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Reproduktory 10"
Záruka: 24
Hmotnost: 3.8 kg
EAN: 412320-8
Bl (Tm): 18,5
Citlivost (dB): 97,5
Cívka (mat./mm): Al 76
Cms (µm/N): 193
dostupné impedance: 8
EBP: 250
Fs (Hz): 60
Hag (mm): 10
hmotnost: 3,2
Hvc (mm): 14
Impedance (ohm): 8
Le (mH): 0,9
magnet: NdFeB
materiál koš/kryt: Al
Mms (g): 36,5
No (%): 2,9
Otvor (mm): 234
Příkon (W): 500
Qes: 0,24
Qms: 4,0
Qts: 0,23
Re (ohm): 5,6
Rozměr ("): 10"