RCF ART 725 mkIV

Kód: 356211MK
Sleva za více kusů
Značka: RCF
30 520 Kč / ks 25 223,14 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
pasivní fullrange, 650 W, osazení: 1,4''+15'', vyzařovací úhel: 90°x60°, hmotnost: 20,5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zhoršená dostupnost produktů RCF

RCF ART 725 MK4

ART série byla doplněna o pasivní model ART 725 MK4. Dvoupásmový pasivní fullrange je dobře známé a vyzkoušené konstrukci vhodný pro klubové instalace a koncerty se živou hudbou. Vysoce kvalitní drivery s 3‘‘ cívkou a 15‘‘ palcové reproduktory přináší pumpující basy, krystalicky čisté výškové frekvence a plné a přesné středy. Zadní panel je nově zhotoven z hliníku a je osazen in/out speakony.

Vlastnosti:
• HF: 1,4‘‘ driver s 3‘‘ cívkou
• LF: 15‘‘ s 3,5‘‘ cívkou
• 133 dB max SPL
• Příkon: 650 W AES


RCF Přímo od dlouholetého a výhradního dovozce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange reproboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 20.5 kg
biamp: ne
Citlivost s pasivní výhybkou (dB): 99
Dělící frekvence (Hz): 1400
DSP: ne
HF - rozměr ("): 1,4
Hloubka (mm): 505
Hmotnost (kg): 23,7
Impedance (ohm): 8
LF - rozměr ("): 15
Max SPL (fullrange) (dB): 133
pasivní: Ano
RDNet: ne
Rozsah -10 dB (Hz): 55 - 20 000
Šířka (mm): 550
Výška (mm): 725
Vyzařovací úhel (°): 90x60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.