RCF ACUSTICA C3110-96

Kód: 356412-96
Značka: RCF
25 070 Kč / ks 20 719,01 Kč bez DPH
Není skladem
pasivní fullrange, příkon: 300W, osazení 10" + 1", vyzařovací úhel 90 x 60 °, hmotnost: 15,8 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCF Acustica reproduktory série COMPACT jsou extrémně všestranné 2-pásmové full-range systémy s širokým vyzařovacím úhlem. Nabízí tak značnou sílu a efektivitu pro různé profesionální aplikace. Patří mezi ně pevné instalace v malých a středních prostorech, ale také je lze využít jako přenosné systémy. Reproduktory řady C jsou kompaktní a lehké, poskytující velmi vysoký výstupní výkon a přitom vyrovnaný, čistý a dynamický zvuk, který je vhodný jak pro živou, tak reprodukovanou hudbu.

• Vhodné pro pevné instalace do menších prostorů nebo pod balkony
• Vysoká úroveň AV přehrávání
• Otočné horny pro horizontální montáž
• Trapézový kryt vyroben z 15 mm březové překližky
• HF driver s "Active Mosfet Compression Driver Protection" (AMCDP)
• LICC výhybka
• Kotvící oka: 8 x M8 (zadní), 2 x M10 (boční)
• 2 (nahoře a dole) multiplates pro montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange reproboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 15.8 kg
Citlivost s pasivní výhybkou (dB): 97
HF - citlivost (dB): 106
HF - rozměr ("): 1
Hmotnost (kg): 15,8
Impedance (ohm): 8
Koncepce: Pasivní fullrange
LF - citlivost (dB): 96
LF - příkon rms (W): 250
LF - rozměr ("): 10
Max SPL (fullrange) (dB): 128
Maximální doporučený výkon zesilovače (fullrange) (W): 600
pasivní: Ano
provozní režim: pasivní výhybka
Příkon continuous program (fullrange) (W): 600
Příkon rms s pasivní výhybkou (W): 300
Rozměry (mm): 300 x 500 x 298
Rozsah -10 dB (Hz): 67 - 20 000
Vyzařovací úhel (°): 90° x 60°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.