RCF ACUSTICA C3108-96

Kód: 356405-96
Značka: RCF
21 255,01 Kč / ks 17 566,12 Kč bez DPH
Není skladem
pasivní fullrange, příkon: 300W, osazení 8" + 1", vyzařovací úhel 90 x 60 °, hmotnost: 12,2 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCF - ACUSTICA C3108-96 je všestranný dvoupásmový fullrange reprobox se středním vyzařovacím úhlem vhodný pro ozvučování na kratší vzdálenosti. Nabízí značnou sílu a efektivitu pro různé profesionální aplikace. Patří mezi ně pevné instalace v malých a středních prostorách, ale také je lze využít jako přenosné systémy. Reproduktory řady C jsou kompaktní a lehké, poskytující velmi vysoký výstupní výkon a přitom vyrovnaný, čistý a dynamický zvuk, který je vhodný jak pro živou, tak reprodukovanou hudbu. O vyrovnanou reprodukci výšek a středů se stará 1" tlakový driver s 1,5" cívkou instalovaný na horně s konstantní směrovostí. 8" středobasový reproduktor má 2" cívku.

• Vhodné pro pevné instalace do menších prostorů nebo pod balkony
• Otočný zvukovod pro horizontální montáž
• Trapézový kryt vyroben z 15 mm březové překližky
• HF driver s "Active Mosfet Compression Driver Protection" (AMCDP)
• LICC výhybka
• Kotvící oka: 6 x M8 (zadní), 2 x M10 (boční)

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange reproboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 12.2 kg
Citlivost s pasivní výhybkou (dB): 94
HF - citlivost (dB): 106
HF - příkon rms (W): 25
HF - rozměr ("): 1
Hmotnost (kg): 12,2
Impedance (ohm): 8
Koncepce: Pasivní fullrange
LF - citlivost (dB): 94
LF - příkon rms (W): 200
LF - rozměr ("): 8
Max SPL (fullrange) (dB): 120
Maximální doporučený výkon zesilovače (fullrange) (W): 600
pasivní: Ano
provozní režim: pasivní výhybka
Příkon continuous program (fullrange) (W): 600
Příkon rms s pasivní výhybkou (W): 300
Rozměry (mm): 427 x 242 x 263
Rozsah -10 dB (Hz): 60 - 20 000
Vyzařovací úhel (°): 90° x 60°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.