Rane RAD16z

Kód: 337039
Značka: Rane
8 147 Kč / ks 6 733,06 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
2.8.2021
chytrý digitální ovladač-interface pro systém HAL

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rane - RAD16

Název RAD16z skrývá chytrý digitální ovladač pro nepřístupná umístění který usnadňuje montáž do podhledů a skrytých prostorů pod podlahou. Základní výhodou zařízení je dálkové ovládání, podpora externích spínačů, robustní kovové šasi a rozsáhlé montážní možnosti ulehčující snadné umístění v prostoru. RAD16z splňuje směrnici UL 2043.
Je osazen dvěma symetrickými Mic/Line/Line-Plus vstupy a dvěma linkovými výstupy v podobě Euroblock konektorů. Line-Plus umožňuje nesymetrickému stereo zdroji připojení jedním symetrickým vstupem a následný mono provoz. Vstupy je možné individuálně přepínat mezi režimy Line, Mic nebo Line-Plus pomocí softwarového rozhraní, navíc je možné stejným způsobem zapnout fantomové napájení pro kondenzátorové mikrofony. LED diody indikují vstupní režim, výstupní a vstupní úroveň a stav připojení s jednotkou HAL.
Zařízení obsahuje 2 komunikační vstupy/výstupy „Logic inputs“ a „Logic outputs“ pro propojení zařízení třetích stran (push-to-talk nebo mute spínače, projektory, světla, alarmy aj.) s distribučním systémem HAL. Rozložení kontaktních pinů u „Logic In“ se nachází mezi 1 nebo 2 pinem a zemí, následně takto propojuje kontaktní spínač zařízení. Napětí výstupu „Logic out“ je 5V high nebo 0 V low.
Galvanická izolace zamezuje průtok proudu mezi RAD a hostitelským zařízením a díky tomu „propouští“ pouze signál nedochází k rušivým interferencím. RAD16z se vyrábí pouze v černé barvě a jeho montáž je možná na libovolný rovný povrch.
Rozměry:

125mm x 840 mm x 270 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Distributory signálu
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: