Pioneer DJ DDJ-FLX10

Kód: 324242
Značka: Pioneer DJ
42 990,01 Kč / ks 35 528,93 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
profesionální DJ kontrolér, 4 decky, Serato DJ Pro, Stems, Rekordbox

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pioneer Dj DDJ-FLX10

Pioneer DJ DDJ-FLX10 je profesionální DJ kontrolér, který je plně vybaven klíčovými prvky pro mixování a remixování vašich skladeb. Konzole má četné nástroje pro kreativní mixování, včetně 16 velkých multifunkčních taktilních padů, 8 vestavěných efektů, dvojité zvukové karty na USB a je navržen pro software Serato DJ Pro.
DJ kontrolér Pioneer DJ DDJ-FLX10 je navržen pro profesionální DJe, kteří hledají vysokou kvalitu zvuku a zároveň je pro ně důležitá flexibilita během vystoupení. S jeho vysoce kvalitním zvukem, intuitivním ovládáním a režimy jako je například padový režim, key shift nebo beat jump, může Pioneer DJ DDJ-FLX10 pomoci DJům vytvořit nové a originální mixy. Kromě toho je také kompaktní a ideální pro snadné přenášení, takže jej oceníte hlavně na cestách a v klubech. Díky těmto vlastnostem Pioneer DJ DDJ-FLX10 představuje vynikající nástroj pro profesionální DJe, kteří hledají vysokou kvalitu zvuku, intuitivní ovládání a flexibilitu při mixování hudby.

STEMS: pro inovativní vystoupení včetně živých mashupů Načtěte skladby z vaší hudební knihovny a vytvářejte remixy a mash-upy za chodu nezávislou manipulací se 3 klíčovými částmi skladby: zpěv, bicí a. K ovládání každé části jsou speciálně barevně odlišená tlačítka, takže budete mít vždy jasný vizuální přehled o tom, co se hraje.
Nový Mix Point Link pro plynulé přechody Využijte výhod zcela nového konceptu přehrávání v rekordboxu, který vám umožní vytvořit plynulý hudební přechod ve vašich setech propojením bodů mixu ve stopách, takže další skladba začne v tom správném momentě. Můžete nastavit, aby následující skladba začala od začátku její melodie, když skončí vokál aktuální skladby, čímž se zajistí plynulý přechod bez zvukové kolize. Není třeba odpočítávat nebo manuálně mačkat přehrávání, což také ponechává volné ruce pro vytváření mash-upů nebo přidávání efektů.
DMX výstup pro funkci Rekordbox Lighting
Oživte svá vystoupení světelnými efekty, které odpovídají náladě skladeb, které hrajete. S funkcí Rekordbox Lighting je to snadné a díky DMX výstupu na DDJ-FLX10 nepotřebujete žádné další vybavení, jako např. externí DMX rozhraní. Jednoduše připojte osvětlovací zařízení kompatibilní s DMX ke kontroléru a využijte software Rekordbox na vytvoření vlastních světelných efektů, nebo nastavte software tak, aby automaticky přizpůsobil barvu a pohyb světel pokroku v hudbě.
Vyvinutý 4-senzorový crossfader MAGVEL FADER
Vylepšení z 2-senzorového systému, který znáte z DDJ-1000, MAGVEL FADER na DDJ-FLX10 využívá 4-senzorový systém. To vám umožňuje provádět detailní úpravy hlasitosti, bez ohledu na to, jak lehce hýbete crossfaderem.
Kompatibilita se softwary Rekordbox a Serato DJ Pro
DDJ-FLX10 nabízí bezplatnou plug-and-play kompatibilitu se softwarem Rekordbox a Serato DJ Pro, což vám poskytuje praktické ovládání vaší oblíbené softwarové aplikace. Podpora DVS je k dispozici pro Rekordbox prostřednictvím vybraných plánů předplatného a pro Serato prostřednictvím placené licence/předplatného Serato DJ Expansions nebo Serato DJ Suite.
Vícebarevný jog wheel s displejem
DDJ FLX10 má vůbec první vícebarevný displej a světelný prstenec na jog wheelu, který můžete využívat k označení různých částí právě přehrávané stopy, když používáte funkce oddělení stopy, nebo si můžete přizpůsobit barvy podle svého preferovaného vzhledu.

Vlastnosti:
• Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
• Šířka: 716 mm
• Výška: 73,4 mm
• Hloubka: 400,3 mm
• Hmotnost: 6,7 kg
• Zvuková karta: 24 bit/44,1 kHz
• Poměr signálu k šumu: 110 dB
• Zkreslení: < 0,002 % (USB)
• Spotřeba energie: DC 12 V, 3 000 mA
• Konektory:
• Vstupy: 2 LINE (RCA) / 2 PHONE/LINE (RCA) / 1 MIC (XLR a 1/4 palcový TRS Jack) / 1 MIC (1/4 palce TRS Jack)
• Výstupy: 1 MASTER (XLR) / 1 MASTER (RCA) / 1 ODPOSLECH (1/4 palce TRS Jack) / 1 SLUCHÁTKA (1/4 palcový stereo konektor pro telefon), 1x 3,5 mm stereo mini jack
• DMX: 1 XLR konektor (3 piny)
• USB: 2 porty USB C

Doplňkové parametry

Kategorie: DJ kontrolery
Záruka: 24
Hmotnost: 6.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: