Gemini XGA-5000

Kód: 326143
Značka: Gemini
5 890 Kč / ks 4 867,77 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023
profesionální 2-kanálový zesilovač 8/4 ohm, 5000 W Peak (1100 W RMS / 4 ohm) s režimy Stereo a Bridge

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gemini XGA-5000

Gemini XGA-5000 je spolehlivý a výkonný zesilovač splňující nároky na intenzivně využívané DJ ozvučovací systémy. S výkonem 5000 W Peak (1100 W RMS) má zesilovač dostatečnou rezervu pro produkci signálu bez zkreslení i při vysokých hlasitostech za velmi přijatelnou cenu. Pro zajištění bezproblémového chodu je zesilovač vybaven limiterem a ochranou proti stejnosměrnému napětí na výstupu, ochranou proti zkratu a patentovanou technologií předozadního proudění vzduchu hnaného ventilátorem s proměnnými otáčkami pro zajištění stabilní provozní teploty.

Na předním panelu se nachází komplexní indikace stavů zesilovače - kontrolka POWER indikuje stav zapnutí, kontrolka BRIDGE indikuje režim výstupu nastavený přepínačem na zadním panelu, kontrolky SIGNAL ožívají, je-li na příslušném kanále přítomen signál, kontrolka CLIP vám pomůže správně nastavit hlasitost výstupu a dosáhnout nezkresleného zvuku (rozsvítí se při úrovni signálu způsobující zkreslení zhruba 1% THD) a kontrolka PROT vás upozorní na potíže - indikuje problémy v signálových propojeních, se zátěží, s teplotním stavem nebo s interním fungováním zesilovače, kdy zesilovač detekuje problém a automaticky se přepne do ochranného režimu.

Zesilovač má univerzální možnosti připojení. Na každém kanále jsou paralelně zapojeny vstupní konektory (1x XLR, 1x 1/4” Jack TRS). Mohou být použity jako symetrický nebo nesymetrický vstup nebo jako průchozí konektory při napájení více zesilovačů stejným signálem. Reproduktorové výstupy jsou osazeny konektory Speakon (2x stereo + 1 vyhrazený pro režim Bridge) a šroubovacími svorkami. Na zadním panelu dále naleznete přepínač provozních režimů Stereo/Bridge, volič napětí dle napětí v síti ve vaší oblasti a odpojovač signálového uzemnění, který odděluje plášť symetrických vstupních konektorů od kostry zesilovače v zájmu potlačení brumu. Zesilovač lze rovněž instalovat do libovolného 19-palcového racku a jeho elegantní a lehké provedení zajišťuje pohodlné přenášení a přepravu.

Vlastnosti:
• Chladicí ventilátor s proměnnou rychlostí
• Vestavěný limiter
• Kontrolky POWER, BRIDGE, SIGNAL, CLIP a PROT (aktivní ochrana)
• Přepínač režimů Stereo a Bridge
• Ochrany: proti stejnosměrnému napětí na výstupu, proti zkratu, vypínatelný limiter
• Odpojovač signálového uzemnění
• Vstupy: XLR, Jack 6,3 mm
• Výstupy: 3x Speakon, šroubovací svorky
• Možnost instalace do 19-palcového racku

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní použití
Záruka: 24
Hmotnost: 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

gemini_prodance

Značka Gemini naslouchá již od roku 1974 potřebám DJs a představuje tak jednoho z prvních výrobců, co předpověděli klíčové trendy v oboru. Od skromných začátků po vytíženou současnost přináší Gemini produkty a technologie, které inspirují ve světě moderního DJingu.

Značka Gemini vyrábí profesionální vybavení pro DJs jako jsou CD přehrávače, gramofony, mixážní pulty pro DJs, aktivní reproboxy, zesilovače, bezdrátové mikrofony a další techniku. Sídlo firmy je v New Jersey, USA.