Gemini GMU-HSL100

Kód: 326351
Značka: Gemini
1 495 Kč / ks 1 235,54 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
bezdrátový mikrofonní UHF systém

Detailní informace

Detailní popis produktu

GMU-HSL100

Gemini GMU-HSL100 je kompletní bezdrátový mikrofonní UHF systém s dobíjecím bezdrátovým vysílačem a přijímačem osazenými konektorem Jack 1/4" TS. Součástí sady je dynamický náhlavní i klopový mikrofon.

Kompletní bezdrátové systémy Gemini řady GMU s jednoduchým nastavením, bez latence, s dosahem přes 50 metrů a se stabilním signálem využijete v mnoha aplikacích, jako jsou svatby, karaoke, konference, streaming nebo tvorba podcastů. Bezdrátový systém GMU může podporovat 6 párů zařízení pracujících bez rušení a umožňuje také vysílat jeden signál do několika přijímačů současně.

Přijímač R10 obsahuje dobíjecí lithiovou baterii, kterou lze pohodlně nabíjet přes USB pomocí přiloženého kabelu. Baterie na jedno nabití poskytuje hodiny provozu. Životnost baterie a kanál/kmitočet jsou indikovány na displeji vysílače.

Vysílač a přijímač se automaticky spárují, stačí připojit požadovaný mikrofon k vysílači (Body Pack), zapojit přijímač do audio zařízení a zapnout jej. Nosné kmitočty lze snadno přenastavit přímo na vysílači. Díky široké škále dostupných UHF kmitočtů (v Evropě od 863 do 865 MHz) nebudete mít problém pro přenos zvuku najít kanál bez rušení.

Vlastnosti:
• Jednokanálový UHF přijímač s více volitelnými kmitočty
• Ultra rychlý mikročipem řízený oscilační obvod PLL
• Automatické potlačení nežádoucího šumu
• Snadné nastavení vysílače pomocí jednoho tlačítka
• Obsahuje náhlavní mikrofon HS10 a klopový mikrofon LAV10
• Nositelný bodypack vysílač s LED displejem (zobrazuje číslo kanálu, kmitočet a stav baterie)
• Přijímač s konektorem Jack 1/4" pro připojení k zesilovači, mixpultu aj.
• Nabíjení přijímače a mikrofonu přes USB port

Doplňkové parametry

Kategorie: UHF sady
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

gemini_prodance

Značka Gemini naslouchá již od roku 1974 potřebám DJs a představuje tak jednoho z prvních výrobců, co předpověděli klíčové trendy v oboru. Od skromných začátků po vytíženou současnost přináší Gemini produkty a technologie, které inspirují ve světě moderního DJingu.

Značka Gemini vyrábí profesionální vybavení pro DJs jako jsou CD přehrávače, gramofony, mixážní pulty pro DJs, aktivní reproboxy, zesilovače, bezdrátové mikrofony a další techniku. Sídlo firmy je v New Jersey, USA.