DENON Professional DN-300CR

Kód: 317223
Novinka
9 475 Kč / ks 7 830,58 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021
2U CD-R/RW rekordér, CD Text, XLR/cinch/SPDIF/TOSLINK optical IN/OUT

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denon PRO - DN-300CR

DN-300CR je profesionální plně vybavený CD rekordér, který v sobě kombinuje vysokou kvalitu zvuku, flexibilitu zapojení a robustní konstrukci. DN-300CR nahrává na standardní média CD-R a CD-RW. CD mechanika je šuplíková, přehrávač je kromě jiného schopen synchronizace hlasitostí nahrávek

Díky dlouholeté zkušenosti firmy Denon Professional je DN-300CR skutečně vyčnívajícím produktem ve své kategorii a to především díky následujícím parametrům: frekvenční rozsah 10 - 20 000 Hz při ±0.8dB přehrávání and ±1dB nahrávání, odstup signálu od šumu při přehrávání >90dB , odstup signálu od šumu při nahrávání >80dB.

Navíc je DN-300CR vybaven dvěma digitálními výstupy (coax RCA a Toslink), díky kterým lze připojit téměř jakýkoliv profesionální audio vybavení. DN-300CR podporuje prakticky všechny používané formáty CD - CD, CD-R, CD-R-DA, CD-RW, CD-RW-DA.

Klíčové vlastnosti
• CD-R a CD-RW rekordér
• Integrovaná konverze vzorkovací frekvence
• OLED display pro zobrazení CD-text a ID3 tagů
• Krokové nastavitelný pitch +16%
• Fade-in / fade-out funkce při nahrávání
• Součastí balení je dálkové ovládání

Doplňkové parametry

Kategorie: Rekordéry
Záruka: 24
Hmotnost: 4.06 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Denon Pro DN-300CR 25.5.2021 10:20
Vydarený prístroj renomovanej značky.Mám ho už viac než polroka a som spokojny.Nahráva k úplnej spokojnosti,ale zvlášť si ho cením i ako dobrý prehrávač.Berie rôzne značky dostupných cd nosičov.Zatiaľ žiadný problém počas nahrávania alebo finalizácie cd ako to býva u komerčných prístrojov na cd audio.Jediný nedostatok je v tom,že ako prehrávač neindikuje ledkami hlasitosť vybudenia nahrávky.Kvalitou zvuku ho možno porovnať s modelom firmy Tascam CD-RW900MKII. Výbava je však o poznanie chudobnejša.Devízou je atraktívny moderný design.
Odpovědět

Denon (Kabushiki Kaisha Denon) je japonský výrobce elektroniky, který se účastnil počátečních stadií rozvoje digitálního audia se specializací na vysoce kvalitní profesionální a spotřební audio přístroje. Po řadu desetiletí byl Denon obchodní značkou Nippon-Columbia, včetně vydavatelství Nippon Columbia. V roce 2001 se z Denonu stala samostatná společnost vlastněná z 98% Ripplewood Holdings a z 2% Hitachi. V roce 2002 se Denon spojil s firmou Marantz a vytvořil D&M Holdings. Název Denon byl vytvořen spojením DENki ONkyo.

Firma byla původně založena v roce 1910 jako část „Nippon Chikuonki Shokai“ (Japonská Společnost záznamových zařízení), výrobce jednostranných gramodesek a gramofonů. Firma se původně jmenovala Nippon DENki ONkyo Kabushikigaisha, což se v japonštině zkrátilo na DEN-ON. Firma se soustředila na výrobu elektrických zvukových přístrojů, později se spojila s dalšími podobnými firmami a výsledkem byl název „Denon“.

V následujících dekádách přišla řada dalších slučování. Nejdříve se firma spojila s „Japan-US Recorders Manufacturing“ v roce 1912, potom v roce 1928 přibyla značka „Columbia“ a firma se přejmenovala na „Japan Columbia Recorders“. V roce 1946 pak došlo k přejmenování na „Nippon Columbia“.

Značka „Denon“ byla vytvořena v roce 1947, kdy se „Nippon Columbia“ spojila s „Japan Denki Onkyo“. V roce 2002 byla spojením „Denon Ltd.“ a „Marantz Japan Inc.“ vytvořena společnost „D&M Holdings Inc.“

V současnosti se firma specializuje na profesionální audio, domácí audio včetně domácího kina, AV receiverů, Blu-ray playerů, tunerů, sluchátek a bezdrátových hudebních systémů. Denon je rovněž znám svými highendovými AV receivery a gramofonovými přenoskami typu moving coil.