DENON Professional Audio Commander

Kód: 317268
18 190 Kč / ks 15 033,06 Kč bez DPH
Není skladem
profesionální přenosný PA systém, 12''+1'', 200 W RMS, 2x UHF mikrofon ruka/hlava, Bluetooth

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denon PRO – Audio Commander

Název Audio Commander skrývá kompaktní a plnohodnotný all-in-one PA systém, který přináší veškeré nástroje pro DJs, sportovní instruktory, prezentace a další uživatele, kteří pro svou práci vyžadují soběstačný, bateriemi napájený ozvučovací systém bez nepraktických kabelů.
Obsahem balení jsou dva bezdrátové UHF mikrofony - ruční dynamický a belt pack s náhlavní soupravou s kondenzátorovým mikrofonem a 1,2m kabelem. Zvukové soubory lze přehrávat pomocí Bluetooth rozhraní, na zadním panelu naleznete přehrávač s USB a SD slotem a symetrické kombinované XLR/Jack vstupy.
Veškeré tyto prvky jsou obsaženy v praktickém šasi, které je díky ergonomickým madlům a kolečky na spodní straně ideální pro přepravu a rychlý setup. Obsahem balení je také voděodolný cover.

Vlastnosti: • Soběstačný PA systém
• LF: 12", HF: 1"
• Provoz na interní baterii nebo napájení ze sítě
• 2x bezdrátové UHF mikrofony ruka/hlava obsahem balení
• Podpora Bluetooth, SD/USB
• Kombinované linkové/mikrofonní vstupy
• Ergonomické madlo a kolečka
• výška: 438 mm
• šířka: 343 mm
• hloubka: 647 mm
• hmotnost: 21,7 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosné
Záruka: 24
Hmotnost: 21.7 kg
aktivní: ano
Hloubka (mm): 343
Hmotnost (kg): 21,7
Šířka (mm): 438
Výkon RMS s vestavěným zesilovačem (W): 200
Výška (mm): 647
zesilovač: Class D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Denon (Kabushiki Kaisha Denon) je japonský výrobce elektroniky, který se účastnil počátečních stadií rozvoje digitálního audia se specializací na vysoce kvalitní profesionální a spotřební audio přístroje. Po řadu desetiletí byl Denon obchodní značkou Nippon-Columbia, včetně vydavatelství Nippon Columbia. V roce 2001 se z Denonu stala samostatná společnost vlastněná z 98% Ripplewood Holdings a z 2% Hitachi. V roce 2002 se Denon spojil s firmou Marantz a vytvořil D&M Holdings. Název Denon byl vytvořen spojením DENki ONkyo.

Firma byla původně založena v roce 1910 jako část „Nippon Chikuonki Shokai“ (Japonská Společnost záznamových zařízení), výrobce jednostranných gramodesek a gramofonů. Firma se původně jmenovala Nippon DENki ONkyo Kabushikigaisha, což se v japonštině zkrátilo na DEN-ON. Firma se soustředila na výrobu elektrických zvukových přístrojů, později se spojila s dalšími podobnými firmami a výsledkem byl název „Denon“.

V následujících dekádách přišla řada dalších slučování. Nejdříve se firma spojila s „Japan-US Recorders Manufacturing“ v roce 1912, potom v roce 1928 přibyla značka „Columbia“ a firma se přejmenovala na „Japan Columbia Recorders“. V roce 1946 pak došlo k přejmenování na „Nippon Columbia“.

Značka „Denon“ byla vytvořena v roce 1947, kdy se „Nippon Columbia“ spojila s „Japan Denki Onkyo“. V roce 2002 byla spojením „Denon Ltd.“ a „Marantz Japan Inc.“ vytvořena společnost „D&M Holdings Inc.“

V současnosti se firma specializuje na profesionální audio, domácí audio včetně domácího kina, AV receiverů, Blu-ray playerů, tunerů, sluchátek a bezdrátových hudebních systémů. Denon je rovněž znám svými highendovými AV receivery a gramofonovými přenoskami typu moving coil.