Boschma Art Microcase Deep Purple

Kód: 503533
Doprodej
Značka: Boschma
2 764 Kč / ks 2 284,30 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
fialový plastový kufřík pro 9 mikrofonů se zámky na klíč

Detailní informace

Detailní popis produktu

530x150x350mm, hmotnost 3,5kg, fialový plastový kufřík pro 9 mikrofonů se zámky na klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Kufry na mikrofony
Záruka: 24
Hmotnost: 3.5 kg
barva: fialová
hmotnost: 3,50
rozměry: 530×150×350

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

boschma_profil_znacky_prodance

Klíčovým slovem popisující holandského výrobce plastových flightcase je inovace.


Malý tým techniků neustále pracuje na nových, inovativních, dobře vypadajících kejsech nejvyšší kvality. Návrh začínají výkresem, poté připravují formy a nástroje pro rotační tváření a vyrábí a testují první prototypy s cílem nabídnout nejlepší možný finální produkt.

Pomocí tepla se v uzavřené formě rozpustí a propojí umělá pryskyřice. Na rozdíl od většiny ostatních procesů plastického tváření ale není aplikován tlak.
Třístupňový proces zahrnuje naplnění formy pryskyřicí, zahřátí a rozpuštění pryskyřice a zchlazení výrobku a jeho vyjmutí z formy.
Poté, co je naplněná forma umístěna do pece, je roztočena nízkou rychlostí podél dvou os. Jak teplo proniká formou, pryskyřice se postupně rozpustí, propojí a přilne k vnitřnímu povrchu formy.
Následně je rotující forma plynule zchlazena vzduchem nebo vodní sprchou nebo obojím. Forma je otevřena, hotový produkt je vyjmut a forma je znovu naplněna pro další cyklus.


Takto lze pracovat s nejrůznějšími materiály. Nejčastěji se používá polyethylén nebo plastisol (PVC upravený do tekuté podoby). Dále lze použít nylon, fluorované polymery, polypropylén, polykarbonát, elastomery, ionomer, polyurethan, EVA a speciální směsi.
Všechny naše produkty jsou vyrobeny z nerozbitného polyethylénu.