B&C Speakers 18NBX100 8/ohm
Kód: 402186-8
Více za méně
Není skladem
Množstevní sleva
1 ks
2 - 3 ks = sleva 3 %
4 - 5 ks = sleva 6 %
6 - 7 ks = sleva 8 %
8 a více ks = sleva 10 %
reproduktor 18", 1200 W, 96.5 dB, 35 ÷ 1000 Hz, X-max 10,0 mm, 9,3 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
B&C Speakers - 18NBX100 8/ohm
• Reproduktor: 18"
• Příkon: 1200 W
• Citlivost: 96,5 dB
• Frekvenční rozsah: 35 ÷ 1000 Hz
• X-max: 10,0 mm
• Hmotnost: 9,3 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Reproduktory 18"
Záruka: 24
Hmotnost: 10.8 kg
EAN: 402186-8
Bl (Tm): 24,8
Citlivost (dB): 96
Cívka (mat./mm): Cu 100
Cms (µm/N): 95
dostupné impedance: 8
EBP: 87
Fs (Hz): 35
Hag (mm): 11
hmotnost: 9,3
Hvc (mm): 25
Impedance (ohm): 8
Indukce (T): 1,1
Le (mH): 1,85
magnet: NdFeB
materiál koš/kryt: Al
Mms (g): 217
No (%): 2
Otvor (mm): 422
Příkon (W): 1200
Qes: 0,4
Qms: 5,6
Qts: 0,38
Re (ohm): 5,2
Rozměr ("): 18"