B&C Speakers 15TBW100 8/ohm
Kód: 402185-8
Více za méně
Není skladem
Množstevní sleva
1 ks
2 - 3 ks = sleva 3 %
4 - 5 ks = sleva 6 %
6 - 7 ks = sleva 8 %
8 a více ks = sleva 10 %
reproduktor 15", 1500 W, 96 dB, 40 ÷ 1500 Hz, X-max 12,0 mm, 14,3 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
B&C Speakers - 15TBW100 8/ohm
• Reproduktor: 15"
• Příkon: 1500 W
• Citlivost: 96 dB
• Frekvenční rozsah: 40 ÷ 1500 Hz
• X-max: 12,0 mm
• Hmotnost: 14,3 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Reproduktory 15"
Záruka: 24
Hmotnost: 15.8 kg
EAN: 402185-8
Bl (Tm): 26,4
Citlivost (dB): 96
Cívka (mat./mm): Cu 100
Cms (µm/N): 92
dostupné impedance: 8
EBP: 118
Fs (Hz): 39
Hag (mm): 15
hmotnost: 14,3
Hvc (mm): 31
Impedance (ohm): 8
Indukce (T): 1,15
Le (mH): 2,2
magnet: ferit
materiál koš/kryt: Al
Mms (g): 181
No (%): 1,6
Otvor (mm): 354
Příkon (W): 1500
Qes: 0,33
Qms: 4,4
Qts: 0,31
Re (ohm): 5,3
Rozměr ("): 15"