B&C Speakers 12TBX100 8/ohm
Kód: 402073-8
Více za méně
Není skladem
Množstevní sleva
1 ks
2 - 3 ks = sleva 3 %
4 - 5 ks = sleva 6 %
6 - 7 ks = sleva 8 %
8 a více ks = sleva 10 %
reproduktor 12", 1000 W, 95dB, 45 ÷ 1500 Hz, X-max 9,0 mm, 10,2 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
B&C Speakers - 12TBX100 8/ohm
• Reproduktor: 12"
• Příkon: 1000 W
• Citlivost: 95 dB
• Frekvenční rozsah: 45 ÷ 1500 Hz
• X-max: 9,0 mm
• Hmotnost: 10,2 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Reproduktory 12"
Záruka: 24
Hmotnost: 10.2 kg
EAN: 402073-8
Bl (Tm): 25,5
Citlivost (dB): 95,0
Cívka (mat./mm): Cu 100 k
Cms (µm/N): 94
dostupné impedance: 4 8
EBP: 156
Fs (Hz): 42
Hag (mm): 12,00
hmotnost: 10,20
Hvc (mm): 25,00
Impedance (ohm): 8
Indukce (T): 1,10
L1 (mH): 1,15
L2 (mH): 1,88
Le (mH): 1,60
magnet: ferit
materiál koš/kryt: Al
Mms (g): 119
No (%): 1,15
Otvor (mm): 281
Příkon (W): 1000
Qes: 0,270
Qms: 6,90
Qts: 0,260
R2 (ohm): 12,06
Re (ohm): 5,10
Rozměr ("): 12"