B&C Speakers 12PLB100 8/ohm
Kód: 402078-8
Více za méně
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Množstevní sleva
1 ks
2 - 3 ks = sleva 3 %
4 - 5 ks = sleva 6 %
6 - 7 ks = sleva 8 %
8 a více ks = sleva 10 %
reproduktor 12'', 600 W, 97,0 dB, 50 ÷ 2500 Hz, X-max 9,0 mm, hmotnost 9,3 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
B&C Speakers - 12PLB100 8/ohm
• Reproduktor: 12"
• Příkon: 600 W
• Citlivost: 97 dB
• Frekvenční rozsah: 50 ÷ 2500 Hz
• X-max: 9,0 mm
• Hmotnost: 9,3 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Reproduktory 12"