Avenger A3059CS

Kód: 613873
Značka: Avenger
10 491 Kč / ks 8 670,25 Kč bez DPH
Není skladem
overhead stativ, ocelový, chromovaný, max. výška 588 cm, max. 21,4 kg, hmotnost 14 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrome Steel Overhead Stand 59

Doplňkové parametry

Kategorie: Stativy Overhead
Záruka: 24
Hmotnost: 13.5 kg
barva: stříbrná
hmotnost: 13,5
hmotnost brutto: 15
kompatibilní kolečka: A9000
materiál: nerez ocel
maximální výška: 588
maximální zatížení: 40
minimální výška: 167
patice: 28
průměr základny: 129
složená výška: 167
upínací hlava (Grip Head): 115

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

avenger_profil_prodance_1
Značka AVENGER spatřila světlo světa před 20 lety v reakci na volání fotografického a filmového průmyslu po produktech, které by překračovaly stávající limity. Hlavní charakteristikou produktů Avenger je kvalita – schopnost odolávat extrémnímu nasazení, velké zátěži, namáhání a drsným atmosférickým podmínkám. Všechny produkty jsou navrhovány pod dozorem nejnáročnějších filmových techniků tak, aby vyhovovaly přísným funkčním a kvalitativním standardům filmového průmyslu.
Výsledkem je kompletní sortiment nezdolných produktů, z nichž mnohé – jako například Super Clamp, Wind Up Stand a Magic Arm - svou efektivitou, snadnou obsluhou a spolehlivostí získaly legendární postavení v celosvětovém filmovém průmyslu. Jednoduše řečeno, produkty Avenger jsou koncipovány tak, aby pomáhaly při řešení problémů.

avenger_stands_prodance_profil

V současnosti je Avenger součástí Vitec Group, nadnárodní firmy vedené na Londýnské burze a poskytující nejlepší produkty a služby ve fotografickém, filmovém a zábavním průmyslu.
Nejvyšší prioritou firmy Avenger je bezpečnost pro každého. Náš výzkumný a vývojový tým, který je světovou špičkou, pečlivě dbá na dodržování všech mezinárodních bezpečnostních nařízení podle DIN15560 a získávání certifikací TÜV-GS, ISO9001 a ISO14001.
Avenger v rámci své celosvětové kapilární distribuční sítě poskytuje prvotřídní předprodejní i uživatelský servis a podporuje své zákazníky od hledání vhodného produktu až po dodávky všech potřebných náhradních dílů.

 

Avenger Baby Stands (A0030B) from Avenger Grip on Vimeo.