Avenger A1045CS

Kód: 613821
Značka: Avenger
11 302,01 Kč / ks 9 340,50 Kč bez DPH
Není skladem
stativ typ Combo, ocelový, chromovaný, max. výška 450 cm, max. 13 kg, hmotnost 13 kg, patice 16mm + 28 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrome Steel Combo Stand 45

Doplňkové parametry

Kategorie: Stativy Combo
Záruka: 24
Hmotnost: 13 kg
barva: chrom
hmotnost: 13
hmotnost brutto: 15
kompatibilní kolečka: A9000
materiál: ocel
maximální výška: 450
maximální zatížení: 40
minimální výška: 179
patice: 16
průměr základny: 134
složená výška: 155
spigot: 28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

avenger_profil_prodance_1
Značka AVENGER spatřila světlo světa před 20 lety v reakci na volání fotografického a filmového průmyslu po produktech, které by překračovaly stávající limity. Hlavní charakteristikou produktů Avenger je kvalita – schopnost odolávat extrémnímu nasazení, velké zátěži, namáhání a drsným atmosférickým podmínkám. Všechny produkty jsou navrhovány pod dozorem nejnáročnějších filmových techniků tak, aby vyhovovaly přísným funkčním a kvalitativním standardům filmového průmyslu.
Výsledkem je kompletní sortiment nezdolných produktů, z nichž mnohé – jako například Super Clamp, Wind Up Stand a Magic Arm - svou efektivitou, snadnou obsluhou a spolehlivostí získaly legendární postavení v celosvětovém filmovém průmyslu. Jednoduše řečeno, produkty Avenger jsou koncipovány tak, aby pomáhaly při řešení problémů.

avenger_stands_prodance_profil

V současnosti je Avenger součástí Vitec Group, nadnárodní firmy vedené na Londýnské burze a poskytující nejlepší produkty a služby ve fotografickém, filmovém a zábavním průmyslu.
Nejvyšší prioritou firmy Avenger je bezpečnost pro každého. Náš výzkumný a vývojový tým, který je světovou špičkou, pečlivě dbá na dodržování všech mezinárodních bezpečnostních nařízení podle DIN15560 a získávání certifikací TÜV-GS, ISO9001 a ISO14001.
Avenger v rámci své celosvětové kapilární distribuční sítě poskytuje prvotřídní předprodejní i uživatelský servis a podporuje své zákazníky od hledání vhodného produktu až po dodávky všech potřebných náhradních dílů.

 

Avenger Baby Stands (A0030B) from Avenger Grip on Vimeo.