Allen&Heath dLive DX168

Kód: 327953
Značka: Allen&Heath
44 401 Kč / ks 36 695,04 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Přenosný expander pro systém dLive, 16x in, 8x out

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zhoršená dostupnost produktů ALLEN & HEATH

 

Allen&Heath DX168

DX168 je robustní přenosný modul pro fyzické rozšíření počtů vstupů a výstupů v rámci systému dLive (kompatibilní s MixRacky a pulty řady S Class a C Class), Avantis, SQ a AHM-64.
Každý expandér DX168 je vybaven 16 mikrofonními předzesilovači s individuální LED indikací fantomového napájení. Dále je na těle zařízení k dispozici 8 linkových výstupů.
K jednomu dLive systému je možné připojit až 6 expandérů DX168 – 4 přes MixRack a 2 přes ovládací pult. Výsledkem je fyzické navýšení konektorů MixRacku a pultu o dálkově řízených 96 vstupů a 48 výstupů.
Připojení k pultu, MixRacku a k dalšímu expandéru DX probíhá pomocí jednoho kabelu Cat5e, redundantní propojení s kompatibilním hardwarem a řetězení s dalším expandérem DX168 je realizováno skrze další ethernetový port. Expandér DX168 představuje ideální „párák“ pro Váš digitální mixážní systém dLive.
Zpevněné gumové bočnice a celkové robustní provedení přímo vybízejí k použití na pódiu během náročných vystoupení. Díky nízké hmotnosti (pouze 4,8 kg) a ergonomickému madlu optimalizuje DX168 svou mobilitou provozování v rentálkách, přednáškových sálech, školách a dalších místech. Samozřejmostí je volitelné příslušenství pro rackovou montáž (výsledný rozměr 4U).Vlastnosti:
• 16 mikrofonních předzesilovačů s fantomovým napájení s LED indikací
• 8 linkových XLR výstupů
• Kompatibilita s dLive S Class a C Class, Avantis, SQ a AHM-64
• Možnost připojení až 6ti expandérů DX168 pro 96 vstupů a 48 výstupů
• „Cascade mode“ umožňuje řetězení dvou DX168 (firmware 1.60 nebo vyšší)
• Redundantní DX propojení s produkty S Class
• Volitelná 19‘‘ sada pro rackovou montáž
• Plug and Play – bez nutnosti IP adresace
• Kompatibilní s kabely CAT5e (nebo vyšší) s maximální délkou 100 m
• Gumové bočnice
• Ergonomické madlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty a stageboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 4.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

allen_dostupnost_do_produktu

 

Firma Allen & Heath stála v čele britských výrobců mixážních pultů již od roku 1969, v srdci londýnské hudební scény. V těchto raných dobách vyráběla firma mixážní pulty pro přední hudební skupiny, jako například Genesis, Pink Floyd nebo The Who.

Přeskočíme-li do 21. století, dnes spolupracuje firma Allen & Heath s umělci jako jsou Lewis Capaldi, Bring Me the Horizon a Billie Eilish

Aktuální sortiment Allen & Heath používají po celém světě jak kapely, kluby, kostely či televize, ale také rozhlasová a nahrávací studia.

Digitální mixážní systémy

Digitální mixážní systémy a pulty značky Allen & Heath v roce 2020 obsahují 4 již ikonické řady, každá reprezentována svou vlastní vlajkovou lodí.

Touringový a instalační systém dLive pracující se vzorkovací frekvencí 96 kHz je postaven na flexibilní architektuře XCVI FPGA jádra (programovatelné hradlové pole). FPGA obvody dnes nacházejí rozsáhlého uplatnění díky své programovatelnosti, snadnému návrhu, flexibilitě, neustále klesajícím cenám a zvolna se snižující spotřebě energie vlastním čipem.

Mixážní systém Avantis je nejnovějším členem katalogu 96 kHz pultů a je vybaven dvěma dotykovými HD displeji, ergonomickým Continuity UI a robustním plně kovovým šasi. Mixážní pulty řady SQ přinesli do světa kompaktních „digitálů“ funkce a vlastnosti velkoformátových pultů a „velkou čtveřici“ doplňuje řada Qu, která nalezla využití ve všech místech, kde hraje hudba a stala se tak nenásilně novým průmyslovým standardem ve své kategorii.

Analogové mixážní pulty

Odkaz značky Allen & Heath na trhu analogových mixpultů je formován vysokou odolností a zvukovou kvalitou legendárních řad GL a MixWizard. Z dnešního pohledu jsou právě miniaturní mixpulty ZEDi přímým nástupce výše zmíněných řad. Analogové kompaktní mixpulty s integrovaným USB rozhraním řady ZEDi přináší plnohodnotnou alternativu v moři polovičních a plastových náhražek.

 

XONE DJ

V kategorii klubových mixážních pultů představuje Xone:92 nejdéle vyráběný riderový pult na světě. Od svého uvedení na trh v roce 2003 představuje přirozenou volbou nejznámějších světových DJs a klubů. Xone:96 je nástupcem legendy a přináší dlouho očekávanou digitální konektivitu a další vylepšení.

 


Technologie pro pevné instalace

Značka Allen & Heath vyvíjí produkty pro instalace z půlky devadesátých let tohoto století a rozšiřuje vysokou kvalitu a spolehlivost o zcela nová prostředí jako jsou banky, výletní lodě, restaurace, hotely, kostely, konferenční sály a další místa k setkávání lidí a komunikaci. V roce 2020 byl uveden na trh instalační maticový audioprocessor AHM-64, který je doplněn rozsáhlým arsenálem škálovatelného I/O příslušenství a produkty s Dante konektivitou.

„Jsme hrdí na to, že všechny naše mixážní pulty a systémy navrhujeme a vyvíjíme v naší centrále v britském Cornwallu, výroba pak částečně probíhá ve Velké Británii a z části v Číně. Veškeré postupy firmy jsou podmíněny prací našeho vývojového týmu a s využitím těch nejlepších technologií a materiálů umožňujeme našim klientům přehlednou a spolehlivou workflow. Spousta klíčových členů Allen & Heath týmu jsou zvukaři s mnoholetou praxí a naše síť předních profesionálů v oblasti audia nám svou zpětnou vazbou napomáhá ve zdokonalování a uspokojení přání našich zákazníků. Jedním ze základních kamenů naší firmy je společná vášeň pro dokonalé a to jak v analogovém, tak i digitálním světě. Díky věrnosti a spolehlivosti našich FX emulací se nám dostalo chvály i od těch nejvybranějších uší na hudební scéně.“

„Od toho nejmenšího modelu ZED-6 po ten největší systém dLive jsou všechny mixážní pulty s logem Allen & Heath vyrobeny dle přísných norem kvality zvuku a výroby. S naším silným týmem a zatím nejširším sortimentem produktů, co jsme kdy měli se těšíme na vůdčí roli ve světě mixážní technologie v nadcházejících letech a desetiletí.“