Allen&Heath CQ-18T

Kód: 327803
Novinka
Značka: Allen&Heath
25 990 Kč / ks 21 479,34 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
kompaktní digitální mixpult, 96 kHz FPGA jádro, 16x mic, 1x stereo, 6x aux, 7'' displej, 3x soft key, 3x smart rotary

Detailní informace

Detailní popis produktu

Allen & Heath CQ-18T

CQ je nejkompaktnější řada digitálních mixážních pultů od společnosti Allen & Heath.
Řada CQ je postavena na výpočetním FPGA jádru, které pracuje ve vzorkovací frekvenci 96 kHz a nabízí bohaté možnosti konektivity včetně Bluetooth, bezdrátové sítě a také nahrávání či přehrávání souborů na SD a USB.
S důrazem na rychlost a snadnost použití přináší řada CQ zcela nové, tzv. rychlé kanály (Quick Channels), které obsahují softwarové asistenty pro nastavení zisku a účinné potlačení zpětné vazby a také efekty reagující na signál. Tyto nové prvky rozšiřují světoznámou zvukovou kvalitu a stavební provedení, které uživatelé od společnosti Allen & Heath očekávají.
K dispozici jsou tři různé formáty - dva desktopové modely s manuálním ovládáním a jeden model pro použití na jevišti. Všechny využívají stejnou technologii, aplikace a uživatelské rozhraní, ale s mírně odlišnými sadami funkcí a cenou.
S řadou CQ vytvořila společnost Allen & Heath přenosný a zábavný, plně vybavený digitální mixážní pult vhodný pro technicky i netechnicky zdatné uživatele.
Řada CQ je navržena tak, aby mohla být použita kdekoli, kde je zapotřebí kvalitní zpracování zvuku a sumace, od kapel a producentů přes AV pronájmy až po hlavní mixážní pult v malém prostoru či jako pomocný mixážní pult na velkém jevišti.

Vlastnosti:
• 16 mikrofonních předzesilovačů mic/line, 8x XLR + 8x XLR/TRS ‘Combi’
• Symetrický stereo linkový vstup, 2x TRS
• Hlavní LR výstupy, 2x XLR
• 6x aux pro monitory, 6x TRS
• Přiřaditelný výstup pro sluchátka, 6,35mm TRS
• 24x22 USB-B rozhraní
• 24x22 záznam/přehrávání na SD kartě
• Stereo záznam/přehrávání přes USB s dedikovaným vstupním kanálem
• Stereo přehrávání přes Bluetooth s dedikovaným vstupním kanálem
• 4x asistenční efektové procesory
• 3x přizpůsobitelná tlačítka SoftKeys
• 3x přizpůsobitelné potenciometry (knoby) SoftRotaries
• Dva konektory pro nožní spínače
• 7” kapacitní dotyková obrazovka s přidruženým otočným ovladačem
• Rozměry: 346 mm x 242 mm x 88 mmm • hmotnost: 3 kg


Doplňkové parametry

Kategorie: Kompaktní
Záruka: 24
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

allen_dostupnost_do_produktu

 

Firma Allen & Heath stála v čele britských výrobců mixážních pultů již od roku 1969, v srdci londýnské hudební scény. V těchto raných dobách vyráběla firma mixážní pulty pro přední hudební skupiny, jako například Genesis, Pink Floyd nebo The Who.

Přeskočíme-li do 21. století, dnes spolupracuje firma Allen & Heath s umělci jako jsou Lewis Capaldi, Bring Me the Horizon a Billie Eilish

Aktuální sortiment Allen & Heath používají po celém světě jak kapely, kluby, kostely či televize, ale také rozhlasová a nahrávací studia.

Digitální mixážní systémy

Digitální mixážní systémy a pulty značky Allen & Heath v roce 2020 obsahují 4 již ikonické řady, každá reprezentována svou vlastní vlajkovou lodí.

Touringový a instalační systém dLive pracující se vzorkovací frekvencí 96 kHz je postaven na flexibilní architektuře XCVI FPGA jádra (programovatelné hradlové pole). FPGA obvody dnes nacházejí rozsáhlého uplatnění díky své programovatelnosti, snadnému návrhu, flexibilitě, neustále klesajícím cenám a zvolna se snižující spotřebě energie vlastním čipem.

Mixážní systém Avantis je nejnovějším členem katalogu 96 kHz pultů a je vybaven dvěma dotykovými HD displeji, ergonomickým Continuity UI a robustním plně kovovým šasi. Mixážní pulty řady SQ přinesli do světa kompaktních „digitálů“ funkce a vlastnosti velkoformátových pultů a „velkou čtveřici“ doplňuje řada Qu, která nalezla využití ve všech místech, kde hraje hudba a stala se tak nenásilně novým průmyslovým standardem ve své kategorii.

Analogové mixážní pulty

Odkaz značky Allen & Heath na trhu analogových mixpultů je formován vysokou odolností a zvukovou kvalitou legendárních řad GL a MixWizard. Z dnešního pohledu jsou právě miniaturní mixpulty ZEDi přímým nástupce výše zmíněných řad. Analogové kompaktní mixpulty s integrovaným USB rozhraním řady ZEDi přináší plnohodnotnou alternativu v moři polovičních a plastových náhražek.

 

XONE DJ

V kategorii klubových mixážních pultů představuje Xone:92 nejdéle vyráběný riderový pult na světě. Od svého uvedení na trh v roce 2003 představuje přirozenou volbou nejznámějších světových DJs a klubů. Xone:96 je nástupcem legendy a přináší dlouho očekávanou digitální konektivitu a další vylepšení.

 


Technologie pro pevné instalace

Značka Allen & Heath vyvíjí produkty pro instalace z půlky devadesátých let tohoto století a rozšiřuje vysokou kvalitu a spolehlivost o zcela nová prostředí jako jsou banky, výletní lodě, restaurace, hotely, kostely, konferenční sály a další místa k setkávání lidí a komunikaci. V roce 2020 byl uveden na trh instalační maticový audioprocessor AHM-64, který je doplněn rozsáhlým arsenálem škálovatelného I/O příslušenství a produkty s Dante konektivitou.

„Jsme hrdí na to, že všechny naše mixážní pulty a systémy navrhujeme a vyvíjíme v naší centrále v britském Cornwallu, výroba pak částečně probíhá ve Velké Británii a z části v Číně. Veškeré postupy firmy jsou podmíněny prací našeho vývojového týmu a s využitím těch nejlepších technologií a materiálů umožňujeme našim klientům přehlednou a spolehlivou workflow. Spousta klíčových členů Allen & Heath týmu jsou zvukaři s mnoholetou praxí a naše síť předních profesionálů v oblasti audia nám svou zpětnou vazbou napomáhá ve zdokonalování a uspokojení přání našich zákazníků. Jedním ze základních kamenů naší firmy je společná vášeň pro dokonalé a to jak v analogovém, tak i digitálním světě. Díky věrnosti a spolehlivosti našich FX emulací se nám dostalo chvály i od těch nejvybranějších uší na hudební scéně.“

„Od toho nejmenšího modelu ZED-6 po ten největší systém dLive jsou všechny mixážní pulty s logem Allen & Heath vyrobeny dle přísných norem kvality zvuku a výroby. S naším silným týmem a zatím nejširším sortimentem produktů, co jsme kdy měli se těšíme na vůdčí roli ve světě mixážní technologie v nadcházejících letech a desetiletí.“