Allen&Heath AHM-64

Kód: 327502
Značka: Allen&Heath
92 565 Kč / ks 76 500 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
maticový instalační procesor 64x64, 96 kHz, Slink 128x128, 12x12 analog I/O, 2x2 GPIO, možnost Dante karty 64x64

Detailní informace

Detailní popis produktu

Allen&Heath - AHM-64

Maticový instalační procesor 64x64

AHM-64 je zvukový maticový procesor pro systémové aplikace a instalace. Je určen pro distribuci zvuku, paging, konferenční použití a reproduktorový processing v řadě aplikací pro firmy, prodejny, restaurace, hotely, vzdělávací instituce, divadla, víceúčelová centra, výletní lodě a sportovní zařízení.

K procesoru AHM-64 existuje celý ekosystém vstupních a výstupních audio expandérů, dálkových ovladačů, rozhraní, aplikací a softwaru. Přenosné, rackové i nástěnné instalační audio expandéry jsou k disposici s přenosem audia po sběrnici DX (Layer-2) nebo Dante.

Vlastnosti:

• Matice 64x64 vstupů a výstupů s processingem
• 12x12 analogových I/O na zadní panelu
• I¬/O port pro síťový přenos až 128x128 kanálů audia
• Přídavná karta Dante 96kHz 64x64 (AES67 a DDM ready)
• Integrovaný SLink port 128x128 pro audio expandéry
• 64 konfigurovatelných výstupů s processingem - až 64 mono/stereo zón
• FPGA jádro 96kHz s ultranízkou latencí
• Kompatibilní s dálkovými ovladači IP1, IP6 a IP8
• Integrovaný 2x2 GPIO port a přídavný síťový GPIO interface
• Možnost stejnosměrného záložního napájení
• Software System Manager
• Konfigurovatelná ovládací aplikace a editor
• 32 uživatelských profilů
• Integrovaný stereo / dual mono přehrávač
• Kalendář pro plánované spouštění událostí / presetů

Audio processing

• 8 automatických mikrofonních směšovačů
• AEC (Acoustic Echo Cancellation) - přídavný modul
• ANC (Ambient Noise Compensation)
• Útlum audia prioritním signálem
• 8-pásmový PEQ, dynamický procesor a delay na každém vstupu a zóně
• Reproduktorový processing s vyhýbkou, zpožděním, limitérem a PEQ

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační Matrix DSP
Záruka: 36
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

allen_dostupnost_do_produktu

 

Firma Allen & Heath stála v čele britských výrobců mixážních pultů již od roku 1969, v srdci londýnské hudební scény. V těchto raných dobách vyráběla firma mixážní pulty pro přední hudební skupiny, jako například Genesis, Pink Floyd nebo The Who.

Přeskočíme-li do 21. století, dnes spolupracuje firma Allen & Heath s umělci jako jsou Lewis Capaldi, Bring Me the Horizon a Billie Eilish

Aktuální sortiment Allen & Heath používají po celém světě jak kapely, kluby, kostely či televize, ale také rozhlasová a nahrávací studia.

Digitální mixážní systémy

Digitální mixážní systémy a pulty značky Allen & Heath v roce 2020 obsahují 4 již ikonické řady, každá reprezentována svou vlastní vlajkovou lodí.

Touringový a instalační systém dLive pracující se vzorkovací frekvencí 96 kHz je postaven na flexibilní architektuře XCVI FPGA jádra (programovatelné hradlové pole). FPGA obvody dnes nacházejí rozsáhlého uplatnění díky své programovatelnosti, snadnému návrhu, flexibilitě, neustále klesajícím cenám a zvolna se snižující spotřebě energie vlastním čipem.

Mixážní systém Avantis je nejnovějším členem katalogu 96 kHz pultů a je vybaven dvěma dotykovými HD displeji, ergonomickým Continuity UI a robustním plně kovovým šasi. Mixážní pulty řady SQ přinesli do světa kompaktních „digitálů“ funkce a vlastnosti velkoformátových pultů a „velkou čtveřici“ doplňuje řada Qu, která nalezla využití ve všech místech, kde hraje hudba a stala se tak nenásilně novým průmyslovým standardem ve své kategorii.

Analogové mixážní pulty

Odkaz značky Allen & Heath na trhu analogových mixpultů je formován vysokou odolností a zvukovou kvalitou legendárních řad GL a MixWizard. Z dnešního pohledu jsou právě miniaturní mixpulty ZEDi přímým nástupce výše zmíněných řad. Analogové kompaktní mixpulty s integrovaným USB rozhraním řady ZEDi přináší plnohodnotnou alternativu v moři polovičních a plastových náhražek.

 

XONE DJ

V kategorii klubových mixážních pultů představuje Xone:92 nejdéle vyráběný riderový pult na světě. Od svého uvedení na trh v roce 2003 představuje přirozenou volbou nejznámějších světových DJs a klubů. Xone:96 je nástupcem legendy a přináší dlouho očekávanou digitální konektivitu a další vylepšení.

 


Technologie pro pevné instalace

Značka Allen & Heath vyvíjí produkty pro instalace z půlky devadesátých let tohoto století a rozšiřuje vysokou kvalitu a spolehlivost o zcela nová prostředí jako jsou banky, výletní lodě, restaurace, hotely, kostely, konferenční sály a další místa k setkávání lidí a komunikaci. V roce 2020 byl uveden na trh instalační maticový audioprocessor AHM-64, který je doplněn rozsáhlým arsenálem škálovatelného I/O příslušenství a produkty s Dante konektivitou.

„Jsme hrdí na to, že všechny naše mixážní pulty a systémy navrhujeme a vyvíjíme v naší centrále v britském Cornwallu, výroba pak částečně probíhá ve Velké Británii a z části v Číně. Veškeré postupy firmy jsou podmíněny prací našeho vývojového týmu a s využitím těch nejlepších technologií a materiálů umožňujeme našim klientům přehlednou a spolehlivou workflow. Spousta klíčových členů Allen & Heath týmu jsou zvukaři s mnoholetou praxí a naše síť předních profesionálů v oblasti audia nám svou zpětnou vazbou napomáhá ve zdokonalování a uspokojení přání našich zákazníků. Jedním ze základních kamenů naší firmy je společná vášeň pro dokonalé a to jak v analogovém, tak i digitálním světě. Díky věrnosti a spolehlivosti našich FX emulací se nám dostalo chvály i od těch nejvybranějších uší na hudební scéně.“

„Od toho nejmenšího modelu ZED-6 po ten největší systém dLive jsou všechny mixážní pulty s logem Allen & Heath vyrobeny dle přísných norem kvality zvuku a výroby. S naším silným týmem a zatím nejširším sortimentem produktů, co jsme kdy měli se těšíme na vůdčí roli ve světě mixážní technologie v nadcházejících letech a desetiletí.“