ReOrder - Za oponou v jeho produkčním studiu

Text

TRANCE PRODUCENT REORDER ZVEDÁ OPONU A OSVĚTLUJE NÁM SVŮJ PRODUKČNÍ STYL PŘI PRÁCI S MONITORY ADAM AUDIO S2V.

Tibor Tomecko, který se od roku 2006, kdy vstoupil na scénu, proslavil nepřetržitým proudem euforických klubových hitů, rozdmýchává svět tranceové hudby. Tento slovenský producent je ve světě známý a uznávaný pro svou zvukově čistou a kvalitní hudbu, která je výsledkem práce s monitory ADAM Audio S2V.

Tibor, který produkuje a hraje jako DJ pod pseudonymem ReOrder, se prosadil na tranceové scéně díky řadě špičkových hitů u labelů Armada Music a Blackhole Recordings. Slovenský producent je známý také díky svým projektům Crowd+Ctrl a Skypatrol, na kterých pracoval ve svém skromném domácím studiu.

 

"Lidé se mě často ptají, jak je možné, že s touto sestavou vytvářím tak čistě znějící skladby a alba," říká Tibor o svém studiu. "Mohu jen říct, že když máte dobrou sadu monitorů a dvě uši, můžete dosáhnout čehokoli."

Poté, co Tibor začal používat domácí reproduktory svého otce, přešel v roce 2006 po zakoupení sady A7 na monitory ADAM Audio. "Bylo to, jako bych byl hluchý, a pak jsem najednou zase slyšel," říká Tomecko o práci s monitory.

text2_1

Tibor nakonec přešel na řadu S2V od společnosti ADAM Audio a zjistil, že rozsah reproduktorů je pro jeho komorní studio ideální. "Bydlet v bytě se sousedy je náročné, pokud jde o basy, takže čím lepší je rozsah nízkých frekvencí, tím lépe pro mě," vysvětluje producent. " Právě proto mám své S2V velice rád, protože se do mého domova skvěle hodí. Bez tweeterů ADAM Audio také nemohu pracovat. Jsou tak přesné a všechno je v nich tak čistě slyšet. Mít správně vyrovnaný rozsah je pro mě velmi důležité."

Jednou z hlavních výhod práce z domova je pro Tibora pohodlí. "Řekněme, že mě něco napadne pozdě v noci, můžu hned sednout za počítač a psát," říká o práci z domova. "Někdy uběhnou i hodiny a já můžu mít nakonec hotovou skladbu!"

Nahrává jako Crowd+CTRL společně s australským producentem Jordanem Tobiasem a právě vydal svou novou desku Smoke & Mirrors u Armada Music. Díky své detailní produkci a mistrovskému zvuku není na desce nic klamavého ani tajemného. "Můj styl je svým způsobem jedinečný a vždycky se snažím o něco nového, vytvářím něco, co tu ještě nebylo." Podpora Ferryho Corstena, Super8 & Tab, Rubena De Rondeho a dalších je důkazem, že Tiborův přístup ho posouvá někam dál.