Prolight+Sound a Musikmesse 2016 - fotogalerie 1. část

I letos se PRODANCE tým vypravil na dva největší evropské veletrhy týkající se novinek, inovací a obchodu v rámci zvuku, světelné techniky, pódiové techniky, hudebních nástrojů a samozřejmě DJ techniky.

"Areál výstaviště navštívilo téměř 110 000 návštěvníků (v roce 2015 108 409) ze 130 zemí celého světa a celý koncept veletrhu byl navíc koncepčně obohacen o snahu dění rozšířit i do samotného města pomocí více než 50 koncertů na 30 různých místech. Festival navštívilo okolo 50 000 lidí a v příštích letech budeme událost dále vylepšovat, je velice důležité přesáhnout hranice samotného výstaviště a nechat kulturu přirozeně dýchat." tvrdí Detlef Braun, obchodní ředitel Frankfurtského výstaviště.

Na samotném veletrhu bylo možné vidět 2043 vystavovatelů z 60 zemí světa a nové rozmístění jednotlivých části a nový časový harmonogram výstav odpovídal vývoji celého trhu.

Ve fotogalerii níže, která je rozdělena do dvou částí, naleznete postřehy a momenty, které nás na veletrhu zaujaly.

 

Tomáš Haberland, PRODANCE

Odkaz na druhou část fotogalerie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení