Powersoft T Series - dostupné zesilovače pro malé a střední akce

powersoft_prodance_twisted

Představujeme Vám nejnovější zesilovače značky Powersoft. Řada T Series je střižená na míru menším a středně velkým akcím.

Nová řada T přináší renomovanou kvalitu, spolehlivost a výkon italské značky Powersoft. Mluvíme zde o kombinaci špičkového DSP, vstupního rozhraní s Dante™ v efektivním a ekonomickém šasi o rozměru 1U navrženém pro malé a středně velké systémy a samozřejmě patentovaného spínaného zdroje a dostatečným výkonem pro vaše projekty.

front_back

Cenově dostupná řada T je nejčerstvější dodatek v katalogu touringových zesilovačů Powersoft.

Řada T se vyrábí ve 4 kanálové a 2 kanálové verzi, obě varianty pracují s výkonem v rozsahu od 750 W do 3000 W na kanál.

Kromě analogových vstupů jsou zesilovače řady T vybaveny digitálním vstupem AES3 a Dante™ rozhraním od firmy Audinate®. Zesilovače je možné řetězit bez použití splitteru nebo dalšího externího dělení.

Zesilovače T-Series umožňují vlastní vzdálenou správu a rozšířenou konfiguraci signálového processing skrze software Armonía Pro Audio Suite™. Mimo software lze zesilovač ovládat také pomocí tlačítek a vynikajícího OLED displeje.

Všechny modely řady T pracují se stejným špičkovým napětím umožňující vysoké SPL.

Jejich vysoké výstupní napětí je praktické pro použití pro reproboxy s bi-amp napájením nebo subwoofery s pasivními fullrange reproboxy.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení