Powersoft T Series - dostupné zesilovače pro malé a střední akce

powersoft_prodance_twisted

Představujeme Vám nejnovější zesilovače značky Powersoft. Řada T Series je střižená na míru menším a středně velkým akcím.

Nová řada T přináší renomovanou kvalitu, spolehlivost a výkon italské značky Powersoft. Mluvíme zde o kombinaci špičkového DSP, vstupního rozhraní s Dante™ v efektivním a ekonomickém šasi o rozměru 1U navrženém pro malé a středně velké systémy a samozřejmě patentovaného spínaného zdroje a dostatečným výkonem pro vaše projekty.

front_back

Cenově dostupná řada T je nejčerstvější dodatek v katalogu touringových zesilovačů Powersoft.

Řada T se vyrábí ve 4 kanálové a 2 kanálové verzi, obě varianty pracují s výkonem v rozsahu od 750 W do 3000 W na kanál.

Kromě analogových vstupů jsou zesilovače řady T vybaveny digitálním vstupem AES3 a Dante™ rozhraním od firmy Audinate®. Zesilovače je možné řetězit bez použití splitteru nebo dalšího externího dělení.

Zesilovače T-Series umožňují vlastní vzdálenou správu a rozšířenou konfiguraci signálového processing skrze software Armonía Pro Audio Suite™. Mimo software lze zesilovač ovládat také pomocí tlačítek a vynikajícího OLED displeje.

Všechny modely řady T pracují se stejným špičkovým napětím umožňující vysoké SPL.

Jejich vysoké výstupní napětí je praktické pro použití pro reproboxy s bi-amp napájením nebo subwoofery s pasivními fullrange reproboxy.