Mackie - DL Dante Expansion Card

Revoluční 32kanálový bezdrátový digitální mixážní pult Mackie DL32R nyní umožňuje snadné propojení s libovolným audio produktem vybaveným síťovým připojením Dante.

Mackie, legendární výrobce profesionálních mixážních pultů, reproduktorů a záznamových zařízení ve spolupráci s firmou Audinate, vývojáři Dante - průmyslového standardu v oblasti síťových řešení, přináší vysoce výkonné síťové audio rozhraní pro DL32R v podobě přídavné karty DL Dante Expansion Card.

Průlomový DL32R se ovládá výhradně bezdrátově prostřednictvím aplikace Mackie Master Fader pro iPad, což osvobozuje zvukaře od tradičního zvukařského pracoviště a dává mu možnost pracovat z libovolného místa. DL32R nabízí mixáž 32 vstupních kanálů s novými mikrofonními předzesilovači Onyx+ s dálkově řízeným gainem a se současným multikanálovým záznamem­/reprodukcí. To vše v ultrakompaktním 19“ provedení s výškou 3U.

Nová karta DL Dante Expansion Card nabízí 32 IN x 32 OUT kanálů síťového audia při propojení DL32R s libovolnou AV sítí Dante. Dante poskytuje AV síťové řešení s nejsnadnější obsluhou, automatickou detekcí zařízení, jednoduchým grafickým routingem audia, neuvěřitelně nízkou latencí a bezchybnou spoluprací se stovkami zařízení vybavených Dante. Flexibilní routing vstupů a výstupů v rámci DL32R poskytuje možnost poslat signály Dante do libovolného vstupního kanálu a libovolné výstupy z mixu do sítě Dante.

„Dante je jasná volba pro AV sítě“, říká Ben Olswang, Mackie Senior Product Manager. „Dante umožňuje hladce fungující propojení DL32R se stovkami audio přístrojů vybavených Dante. Software Dante je jednoduchý a přitom úplný, síťové propojení je snadné a funkčnost výtečná."

„Reakce trhu na Mackie DL32R je úžasná. Velmi rádi zařazujeme Mackie na seznam více než 190 výrobců používajících Dante“, říká Lee Ellison, CEO firmy Audinate. "Jejich výrobky jsou dlouhodobě oblíbené u hudebníků a zvukařů. DL32R s Dante posouvá tradiční zvuk a funkčnost Mackie do oblasti AV sítí a s možností distribuce audia kamkoli, kdykoli a bez kompromisů."

Karta DL Dante Expansion Card se dodává s licencí pro software Dante Virtual Soundcard, který poskytuje možnost záznamu/reprodukce až 64 audiokanálů z libovolné sítě Dante na PC nebo Mac.