Kapely na DEMO 8

Pro letošní DEMO jsme vybrali trochu jiné interprety, než tomu bylo zvykem v minulých letech. Naším záměrem je předvést zvukové systémy pomocí pestrého průřezu hudebními žánry, aby bylo možné přiblížit univerzálnost jednotlivých zvukových sestav všem návštěvníkům letošního ročníku.

Z tohoto důvodu jsme vsadili na kombinaci dvou velmi zajímavých skupin. První je uskupení The Kingsize Boogiemen s exkluzivním hostem Arturo Sorianem, uznávaným madridským saxofonistou jenž stál na podiu se jmény jako jsou B.B. King, Brian May a Elias Ochoa. Jako producent spolupracoval s mediálními giganty Sony Music, EMI, Warner Bros. a Universal a mezi úspěchy na poli filmové hudby patří například autorství hudby známého televizního seriálu Mujeres z produkční skupiny Pedra Almodóvara. Energický hudební koktejl této formace, namíchaný z dynamické směsi blues, jazzu a boogie Vás zaručeně přinutí poklepávat nohou do rytmu důmyslné instrumentální improvizace.

Náš druhý host není ani tak skupina, ale jde o skutečné hudební těleso, čítající 19 členů, Neratovický BigBand je mladý, progresivní orchestr, který se v krátké době svého působení dostal na přední místo mezi českými bigbandy, a věnuje se především swingové, taneční a populární hudbě. Je znám nejen díky precizní interpretaci a neotřelému zvuku, ale také tím, že jeho saxofonová sekce je tvořena výhradně ženami.

Díky množství akustických nástrojů bude možné odhalit každý detail v přednesu prezentovaných aparátů, což zásadně zvyšuje vypovídací hodnotu prezentace.

Třetí, jistě zajímavou a neotřelou prezentací bude vystoupení DJ Frikyho spolu s bubeníkem Markem Fryčákem, který působí v oblíbené kapele Eddie Stoilow. Rytmické scratchovací staccato a živý, perkusivní beat dodají programu experimentální nádech.

DJ stage bude pod taktovkou známých pražských gramofonových mágů, DJe Fluxe a Roxtara. Zde prezentovaná technika bude autenticky používána a dotazy vztahující se k vybavení Vám budou zodpovězeny pomocí praktických ukázek a odborným náhledem na rychle se vyvíjející svět digitálního a klasického DJingu.

Věříme, že DEMO opět přispěje k lepšímu odbornému rozhledu v oblasti zvukových systémů, jejich různorodé aplikaci a zároveň bude pro všechny zúčastněné příjemně stráveným dnem ve společnosti profesionálů, které spojuje odborný zájem o zvukovou techniku.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení