Instalace prvního systému dLive ve Stockholmském divadle Cirkus Arena

Původní klasický cirkus založený v devatenáctém století byl v posledních padesáti letech postupně přestavěn v komplexní multifunkční prostor splňující požadavky pro pořádání koncertů, konferencí, televizních přenosů a muzikálů (momentálně zde probíhá muzikál Kristina, který společně napsali Benny Andersson a Bjorn Ulvaeus). V současné době představuje Cirkus Arena Stockholm klíčovou křižovatku pro kulturní dění města.

Komplex byl v nedávné době rozšířen projektem Skandia Scenen Theatre, budovou vyžadující instalaci zcela nových technologií a vybavení sálu. Velké množství vstupů a sběrnic, pokročilé síťové vlastnosti a vzorkovací frekvence o 96 kHz rozhodli pro integraci systému dLive.

„Operační kapacita dLive a jeho neuvěřitelné funkce představují ideální volbu pro provoz v zaneprázdněném divadle. Nadstandartní parametry v podobě 64 sběrnic, zpracování signálu o vzorkovací frekvenci 96 kHz a pěti slotů pro síťové karty otevírají skvělé nové možnosti využití.“ Vysvětluje Anders Nyberg, zvukař Cirkus Areny Stockholm. „ V posledních letech jsem velice často využíval platformy iLive, která po stránce spolehlivosti i ergonomie vkládá velkou důvěru do nového systému. Navíc je velice důležité, že vývojáři u společnosti Allen & Heath naslouchají lidem jako jsem já a jsou schopni požadavky a návrhy zapracovat do vývoje nových produktů, výsledkem této zpětně vazby je právě dLive.“

Pro novou budovu multifunkčního prostoru zvolil Nyberg vlajkovou loď, pult S7000 v kombinaci s MixRackem DM64. První představení, které bude na této konfiguraci odbaveno je hra Partaj, adaptace původního Švédského televizního seriálu.

„Poté, co jsme skutečně začali využívat systému dLive jsme dosáhli přesvědčení o fenomenálním zvuku vzorkovací frekvence 96 kHz, navíc jsme byli ohromeni přehledem nad činností systému pomocí dvojité obrazovky.“ Dodává Nyberg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení