Allen & Heath - XONE:43C

Nedávno představila firma Allen & Heath nový analogový mixážní pult Xone:43. 14 dní po té, byl představen na frankfurtské výstavě Musikmesse - Prolight and sound 2015 mixážní pult Xone:43C, do kterého bylo přidáno prémiové integrované zvukové rozhraní obsahující 16 kanálů se vzorkovací frekvencí 96 kHz, a hloubkou 24 bitů, které umožnuje snadnou integraci do libovolného DJ setupu.
Nový mixážní pult Allen & Heath Xone:43C tak přináší komplexní náhled do rozlehlého světa digitálního DJingu, který je v posledních letech definován vůdčí softwarovou platformou Serato DJ. Možnost DVS upgrade pomocí Serato Club Kit pro integraci podporovaných mixážních pultů zbavuje uživatele nutnosti používat jakékoliv externí zařízení a tímto vytváří variabilní prostředí pro plynulý a unikátní mixovací zážitek.
Xone:43C je 4 + 1 kanálový mixážní pult s intuitivní ergonomií a excelentní zvukovou kvalitou, vybaven legendárním Xone filtrem, třípásmovými korekcemi, efektovou smyčkou X:FX pro integraci externích efektových zařízení s individuálním ovládáním send/return pro každý kanál. Díky tomu, že je tento nástroj vybaven oddělenými sběrnicemi pro práci s externími efekty a interním VCF je možné filtr zařadit před efektovou smyčku, anebo filtrovat již efektovaný signál z externího zařízení. Xone:43C obsahuje také špičkové interní 16 ti kanálové zvukové rozhraní pro integraci v sestavě pro digitální DJing a plug and play protokol X:Link pro rozšíření ovládacích MIDI prvků.

Tři volitelné typy průběhů crossfaderu pro přechody a turntablistické techniky umožnují osobitý projev pro všechny typy uživatelů. Zařízení samozřejmě umožnuje výměnu za speciální Innofader pro nekompromisní výkony v používání.

Pro integraci v clubech i v DJ setupu audiofilů disponuje Xone:43C vysoce kvalitním symetrickým XLR masterem a oddělenými booth a record výstupy.

Serato DVS kompatibilita
Xone:43C je dostupnou cestou k využívání technologie Serato NoiseMap™ pro Vinyl a CD pro přímou kontrolu nad softwarem Serato DJ. Noví uživatelé mohou snadnou zakoupit Serato DJ Club Kit, který je k dispozici in-app se softwarem Serato DJ v online obchodě Serato. Mixážní pult nepodporuje ovládání softwaru Serato Video fadery.

Prémiová integrovaná zvuková karta
Zvukové rozhraní integrované v mixážním pultu obsahuje 16 kanálů se vzorkovací frekvencí 96 kHz, a hloubkou 24 bitů, které umožnuje snadnou integraci do libovolného DJ setupu.

X:Link
Pro bezkonkurenčně modulární DJ sestavu stačí připojit kontrolery Xone:K pomocí protokolu X:Link k mixážnímu pultu Xone:43C a tímto dosáhnout snadného přístupu k funkcím softwaru Serato DJ. Skript pro mapping klíčových ovládacích prvků se postará o snadné naprogramování kontroleru pro kanály 1 až 4.