Allen & Heath představuje ZED-6, ZED-6FX a ZEDi-8

 

Allen & Heath rozšiřuje řadu kompaktních mixážních pultů ZED o nové modely, která zahrnuje i první hybridní mixážní pult / zvukového rozhraní ZEDi.

ZED je určen pro hudebníky, kteří hledají renomovanou kvalitu výrobků Allen & Heath v kompaktním a přenosném formátu. Nezáleží na tom, jestli tvoříte v domácím prostředí a potřebujete nahrát záznam pro sdílení na SoundCloud či YouTube, chystáte se na koncert nebo volně improvizujete. ZED je mnohostranný společník pro každý moment Vaší kreativní cesty.

Pomocí nových GSPre preampů, postavených na základě ctěného studiového pultu GS-R24, přináší nový ZED vysoký headroom a nízkou úroveň šumu s analogovou hloubkou a nádechem. Pro všechny hráče na kytaru jsou zde navíc připraveny linkové vstupy s vysokou impedancí, odstraňující nutnost pro hudebníky přenášet DI box.

Nové modely ZED s označením FX, jsou prvními mixážními pulty ve své třídě, které obsahují speciálně navrženou sadu efektů jako je například reverb, delay a další víceúčelové efekty, vytvořené nadšenci a odborníky v továrně Allen & Heath.

Nový ZEDi se pak může pochlubit integrovanou zvukovou kartou, která nabízí konfiguraci 2x in / 2x out o vzorkovací frekvenci 24 bit/96 kHz a přináší to nejlepší z digitálního a analogového světa. Bez větších komplikací je možné připojit váš Mac, PC nebo iOS zařízení pomocí iOS Camera kitu. Výstup a vstup USB připojení lze samozřejmě nastavit několika různými způsoby.

Všechny mixážní pulty Allen & Heath se vyznačují legendárním robustním designem pro touring, zaručující výdrž i v těch nejvíce nepříznivých podmínkách. Všechny kanály jsou na oddělených vertikálních obvodových deskách a potenciometry jsou zajištěny na předním panelu pomocí železného ukotvení, zabraňující mechanickému poškození.