Allen&Heath dLive na přednášce akreditované Zvukařské školy

Web Zvukarskaskola.cz představuje vstupní portál pro rekvalifikační kurz Zvukový technik / zvukař, jediný akreditovaný výukový program s podporovou Ministerstva školství u nás. Náplní kurzu je teoretická příprava zabývající se tématy:

- základy akustiky a elektroakustiky
- mikrofony - konstrukce a jejich využití v praxi
- zvuková technika a technologie
- dynamické procesory
- analogové a digitální mixážní pulty
- reproduktory, konstrukce reproboxu
- P.A. systémy
- autorské právo

Na přednášce, týkající se digitálních mixážních pultů byl z firmy PRODANCE zapůjčen nový digitální mixážní systém dLive skládající se z pultu S5000 a MixRacku DM48, hlavní výstup byl z MixRacku veden do dvou kusů aktivních reproboxů RCF HD 10-A.

Úvod přednášky zahájil odborný garant kurzu Jindřich Varhan, který studenty seznámil se základy tématu. Následně přednášku vedli Zdeněk Patera a Tomáš Haberland, zaměstnanci PRODANCE, certifikováni společností Allen&Heath pro prezentace a školení týkající se nového digitálního systému. Základním prvkem byla prezentace v programu PowerPoint, obsahující body z historie výrobků Allen&Heath i používaných technologií a samotný mixážní pult s MixRackem. Systém dLive byl propojen se stolním počítačem a v něm běžícím programem Cubase pomocí rozšiřující Dante™ karty. Sotware zprostředkoval multitrack záznam, umožňující účastníkům kurzu po přednášce vyzkoušet práci s tímto pokročilým systémem. Již po krátkém seznámení bylo pro studenty možné se v intuitivním uživatelském rozhraní plynule pohybovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení