ADAM VANDAL - ZVUKOVÉ BLAHO S MONITORY ADAM AUDIO A77H

ADAMvandalTEXT

ADAM VANDAL JE V DYNAMICKÉ OBLASTI TECHNA ZKUŠENÝ UMĚLEC S VÍCE NEŽ 25 LETY ZKUŠENOSTÍ, KTERÝ SE ZDATNĚ POHYBUJE MEZI OSTRÝMI INDUSTRIÁLNÍMI TÓNY A LIBÝM ACIDEM.

Hudební dráha Adama Vandala přesahuje sólovou dráhu a zahrnuje i práci sound engineera ve Státní opeře Praha a produkci pro různé kytarové projekty. Jeho odhodlání k hudební všestrannosti se odráží v DCT records, jeho label založený v roce 2000, který na evropské "rave" scéně zanechal nesmazatelnou stopu.

Adam Vandal je nadšeným uživatelem monitorů ADAM Audio již více než deset let a jeho cesta začala s monitory P33A. Vydání nové řady A a jejich funkcí v něm vyvolalo ideu konečně upgradovat svou monitorovací sestavu o nové reproduktory A77H.

"Jakmile jsem zjistil, že nová řada A je vybavena vestavěným DSP, které umožňuje integraci se Sonarworks, začal jsem se o nové modely více zajímat, protože technologii Sonarworks používám již dlouho a v současné době bez ní nemohu pracovat."

Tato integrace zefektivňuje jeho tvůrčí proces a odstraňuje problémy spojené s externím softwarem v počítači a umožňuje bezproblémové přechody mezi více systémy přehrávání, například při živém hraní. To je klíčové, protože Vandal začleňuje analogové drum machines a grooveboxy přímo do svých reproduktorů, čímž obchází nutnost zpracování přes počítač.

"Monitory A77H můžete ovládat pomocí softwaru A Control, což mi výrazně usnadňuje život, vzhledem k tomu, že kvůli velikosti mé studiové místnosti nedosáhnu na zadní panel."