Adam Hall 3414 BRN držadlo

Kód: 620339
Značka: Adam Hall
320 Kč / ks 264,46 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
držadlo kožené, hnědé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adam Hall - 3414 BRN • držadlo kožené • umělá kůže • hnědé • ocelová vložka • dodává se se 4 podložkami a 4 maticemi šroubů (M4x25) • hmotnost: 0,095 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Držadla
Záruka: 24
Hmotnost: 0.095 kg
Nevyplňujte toto pole:
PV Avatar autora Délka držadla 19.7.2023 22:37
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká je délka tohoto držadla. Děkuji za odpověď. Pavel Vaník
Odpovědět
M Avatar autora Délka držadla 5.12.2023 13:02
https://www.adamhall.com/shop/gg-en/flight-case-material/handles/case-strap-handles/460/3414-brn

Firma Adam Hall byla založena v roce 1975 jako malý výrobce komponent pro výrobu přepravních kufrů („kejsů“) skutečným Adamem Hallem z Velké Británie.

45 let od svého založení je firma Adam Hall ltd. globálním hráčem na trhu s komponenty, světelnou technikou, ozvučením a příslušenství pro eventový sektor.

adam_hall_sidlo_nemecko_prodance

Adam Hall je velkoobchodní distribuční firma s částečnou výrobou v rámci některých produktových skupin. V centrále ve městě Neu-Anspach v německém Hesensku je zaměstnáno přibližně 100 lidí, na celém světě má pak Adam Hall dohromady zhruba 130 zaměstnanců.

Obchodní činnost formy Adam Hall sestává z výroby a distribuce součástí pro výrobu transportních kejsů. Firma dále vyrábí a distribuuje velké množství profesionálních produktů v oblasti PA, bezdrátových systémů, reproduktorů (LD systems) a příslušenství jako jsou audio konektory, kabely, stojany, pouzdra na hudební nástroje, atd. Adam Hall navíc dodává osvětlovací a DJ techniku pod svou značkou Cameo. Součástí sortimentu jsou i kabelové přejezdy řady Defender určené pro ochranu profesionálních kabelů v zábavních i průmyslových aplikacích. Novou značkou pod křídly Adam Hall group jsou také oblíbené stativy značky Gravity, které mimo jiné získali u mikrofonního stativu cenu za design Red dot award...

gravity_adam_hall_prodance

V říjnu 2008 se Adam Hall v rámci města Neu-Anspach přestěhoval do svého nového evropského logistického centra na Daimlerstrasse jen několik set metrů od původní lokality. Toto město bylo zvoleno pro naši centrálu ze tří hlavních důvodů: blízkost k zaměstnancům (z nichž 80% žije v regionu), blízkost k Frankfurtu a městská a dálniční infrastruktura.

adam_hall_neuanspach_centrala_prodance

Nové logistické centrum s přibližně 7000m2 částečně automatizovaných skladových a výrobních prostor dokončené v létě 2008 výrazně zlepšilo dostupnost zboží, zákaznický servis a dodací lhůty. Firma Adam Hall se hlásí k myšlence trvalé udržitelnosti životního prostředí, čehož dokladem je fotovoltaická elektrárna o rozloze 6500m2 umístěná na střeše budovy a připojení na teplárnu v Neu-Anspachu. Teplo vyráběné z obnovitelného zdroje - dřevěných odštěpků pocházejících z místně pěstěných lesů je aktivním přínosem k ochraně zdrojů a energetické soběstačnosti.