Absorpční panel 70mm S FIRE

Kód: 621710
999 Kč / ks 825,62 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
absorpční panel, rozměr: 1000x1000x70mm, FIRE STOP

Detailní informace

Detailní popis produktu

Absorpční panel 70mm S FIRE • panely Vám pomůžou od hluku vycházejícího z Vaší místnosti • FIRE STOP – protipožární úprava • využití mají také při zateplování, jsou pevné, pružné • snadná manipulace • rozměry: 1000 x 1000 x 70 (mm)

Absorpční panely mají úplně jiné vlastnosti, než jakýkoliv profil akustických molitanů. Funkce absorpčních panelů, je zabránit průniku hluku z místnosti. Absorpční panely se dají umístit téměř kdekoliv, můžou se umístit mezi sádrokarton, či mohou sloužit jako vyplnění oken. Kombinace absorpčních panelů s akustickými molitany dosáhnete jak dobrého odhlučnění, tak skvělé akustiky v místnosti. Velmi efektivně pohlcují nízké kmitočty, tedy ono dunění a hluk vycházející ze zkušebny ven. Mají výtečné schopnosti absorpce zvuku, odstranění ozvěny a špatná akustika tak nemá šanci. Jsou také vhodné do strojírenské výroby k pohlcení zvuku ze strojů. Pohltí také odraz zvuku od plechových zástěn apod. Absorpční panely taktéž výborně plní termoizolační funkci a jsou velmi vhodné k zateplování. S absorpčními panely se dá stejně jako s ostatními molitany velmi lehce pracovat a řezat je pouze pomocí kuchyňského nože.
Protipožární úprava se stanovuje dle ČSN ISO 3795 a hořlavost dle Směrnice Rady 95/28/ES a normy MVSS302 nepřekročí limit 100mm/min. Tvary v této úpravě jsou samozhášivé. Molitan v protipožární úpravě jistě oceníte v prostorech náročných na bezpečnost. Tyto molitany splňují ČSN ISO 3795.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostorová akustika
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: