RCF ART 312 mkIV

Kód: 356208I
Značka: RCF
9 405 Kč / ks 7 772,73 Kč bez DPH
Není skladem
pasivní fullrange, příkon: 300/600 W, osazení: 12" + 1", vyzařovací úhel: 90° x 70°, hmotnost: 16 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu


RCF Přímo od dlouholetého a výhradního dovozce.

RCF – ART 312 MK4

Pasivní varianta oblíbených plastových fullrange reproboxů RCF ART nalezne uplatnění v rámci instalací v klubech a dalších prostorech či v rámci distribuce ozvučení na firemních akcích, konferencích a koncertech. 12'' woofer obstaráva solidní fundament a konzistentní středobas, ART 312 MK4 je přirozenou volnou pro veškeré situace kladoucí důraz na přednes napříč celým frekvenčním spektrem. Reprobox vyniká v přesných výškách také díky driveru vyrobenému v italském Reggio Emilia.

Vlastnosti:
• 128 dB Max SPL
• 300 W AES power handling
• maximální doporučený výkon zesilovače (fullrange): 600 W
• LF: 12" s 2,5" cívkou
• HF: 1" s 1,5" cívkou
• Pečlivě naladěná výhybka
• Obvod na ochranu driveru
• Konektory: Neutrik Speakon IN/OUT

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange
Záruka: 24
Hmotnost: 16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.